Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଓସିଏ ପକ୍ଷରୁ ବିଭିନ୍ନ ଟିମ୍ ପାଇଁ କୋଚ୍ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ : ରଣଜୀ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଶତପଥିଙ୍କୁ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ଗୌତମ ଗୋପାଳଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡିଂ ଦାୟିତ୍ୱ

26/07/2021 at 1:31 PM

କଟକ,୨୬/୦୭: ଓଡ଼ିଶା କ୍ରିକେଟ ଆସୋସିଏସନ୍‌ (ଓସିଏ) ତରଫରୁ ବିଭିନ୍ନ ବୟସ ବର୍ଗରେ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ଟିମ୍‌ ପାଇଁ କୋଚ୍‌ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଛି। ୱାସିମ ଜାଫର୍‌ ଓସିଏର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ରହିଛନ୍ତି । ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଶତପଥୀ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ଗୌତମ ଗୋପାଳ ଫିଲ୍ଡିଂ କୋଚ୍‌ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

୨୩ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗରେ ନଟରାଜ ବେହେରା, ରାକେଶ ମହାନ୍ତି ଯଥାକ୍ରମେ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ବୋଲିଂ ବିଭାଗ ଦେଖିବେ । ୧୯, ୧୬ ଓ ୧୪ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗରେ ରଶ୍ମିରଞ୍ଜନ ପରିଡ଼ା ମୁଖ୍ୟକୋଚ୍‌ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ୧୯ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗରେ ରଶ୍ମିରଞ୍ଜନ ଦାସ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ଶୋଭନ ଦେବ ବୋଲିଂ କୋଚ୍‌, ୧୬ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗରେ କେ.ଭି.ପ୍ରସାଦ, ଦୀପକ ବେହେରା, ସିନିୟର ମହିଳାରେ ସୁରେଶ କୁମାର, ବିକାଶ ପତି, ୨୩ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ବର୍ଗରେ ଇତିଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ, ୧୯ବର୍ଷରୁ କମ୍‌ ମହିଳା ଟିମ୍‌ରେ କାଦମ୍ବିନୀ ମହାକୁଡ଼ ଓ ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ବେହେରା କୋଚ୍‌ ଦାୟିତ୍ୱ ନିର୍ବାହ କରିବେ ।

   Related Posts