Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର କଥା କହିଲେ ଡାକ୍ତର: ଶୁଣିବା ପରେ ମାଆଙ୍କର ହୋଇଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ବି କରିଦେଲା ବ୍ରେକ୍‌ଅପ୍…

8/10/2021 at 12:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୧୦ : ଡାକ୍ତରମାନେ ମଧ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଏଭଳି ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭୁଲ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥାଏ । ତେବେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀ @elzbthhope ସହିତ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଏହି ଘଟଣା କେବଳ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିନଥିଲା, ବରଂ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଘଟଣାର ବାସ୍ତବତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ କ୍ରୋଧରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ପୁରା କଥା ସେୟାର କରିଥିଲେ।

 ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳା ଜଣକ ତାକ ଚେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ପ୍ରସୂତି ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏଚ୍.ଆଇ.ଭି ପଜିଟିଭ୍। ଏହା ଶୁଣି ମହିଳାଙ୍କ ପାଦତଳେ ଭୂମି ଖସିଗଲା। ସେ ଏହା ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମା ହିଷ୍ଟ୍ରିରିଆର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେ ଶକ୍ତ ଧକ୍କା ଲାଗିଥିଲା ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମହିଳାଙ୍କ ଏହି ରୋଗ ବିଷୟରେ ଜାଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଈଥିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ, ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଡାକ୍ତର ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆମେ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ ଯେ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଅଧିକ ଦିନ ବଞ୍ଚିବେ। ଏହା ଶୁଣି ମୁଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚକିତ ହୋଇଗଲି । ଏହାର ଅନେକ ସପ୍ତାହ ପରେ, ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଅନେକ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲି । ପରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ମୋର କୌଣସି ରୋଗ ନାହିଁ। ଏପରିକି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କେଉଁ ଆଧାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ତେବେ ରିପୋର୍ଟ ଗୁଡିକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହୁଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଏପରି କୌଣସି ରୋଗ ନାହିଁ । ଏହା ପରେ ମୁଁ ପୁଣି ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଗଲି । ତା’ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଜାଣି ଖୁସି ଯେ ଆପଣ ଏଚଆଇଭି ନୁହଁନ୍ତି। ‘

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ବାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮୪୭ ହଜାରରୁୃ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ନେଇ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି,ଯେ ‘ମୁଁ କଳ୍ପନା କରିପାରୁ ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ସବୁ ଘଟିଲା ତୁମେ କିପରି ଅନୁଭବ କରିଥିଲ?’ ଅନ୍ୟ ଜଣେ କହିଲେ, ‘ମୁଁ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣେ, ଯେଉଁମାନେ ଭୁଲ ଭାବରେ ଡାଇଗନ୍ନୋସିସ୍‌ କରନ୍ତି , ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ।’

   Related Posts