Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ସିନେମାଘରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସ୍’, ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟ କଲେ ମନା

28/07/2021 at 12:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୦୭ : ବଲିଉଡର ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ନ୍ୟାୟ: ଦ ଜଷ୍ଟିସ୍’କୁ ସିନେମା ଘରେ ରିଲିଜ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ପୁଣି ଥରେ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଡଭୋକେଟ୍ ବିକାଶ ସିଂ ଏହି ନିଦେ୍ର୍ଦଶ ପାଇଁ ଲଢିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଜଜ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ କୌଣସି ରିଲିଫ୍ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ତେଣୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ।

‘ନ୍ୟାୟ ଦ ଜଷ୍ଟିସ୍’କୁ ଦିଲୀପ ଗୁଲାଟି ରଚନା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ସରଲା ଏ ସରାବଗୀ ଏବଂ ରାହୁଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ନିର୍ମାତା ରାହୁଲ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି, “ଆମର ବିଶ୍ୱାସ ଥିଲା ଯେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମାଧ୍ୟମରେ ନ୍ୟାୟ କରାଯିବ ଏବଂ ଆମେ ଏହି ରାୟରେ ବହୁତ ଖୁସି। ଆମେ ସବୁବେଳେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛୁ ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତିଆରି କରାଯାଉ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଚାହୁଁଥିଲୁ ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁ ଏବଂ ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉ ।”

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ସିନେମାଘର ଖୋଲିବା ପରେ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜୁବେର ଖାନ ଏବଂ ଶ୍ରେୟା ଶୁକ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଇଡି ମୁଖ୍ୟ ଭାବରେ ଅମନ ଭର୍ମା ଅଛନ୍ତି। ମହିନ୍ଦର ସିଂଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ରୂପରେ ଅସରାନୀ ଥିବାବେଳେ ଏନସିବି ମୁଖ୍ୟ ଭାବରେ ଶକ୍ତି କପୁର ଅଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କିରଣ କୁମାର ମହିନ୍ଦରଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଓକିଲ, ଅନନ୍ତ ଜୋଗ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର, ଅନୱର ଫତେହାନ ବିହାର ପୋଲିସ କମିଶନର ଏବଂ ସୁଧା ଚନ୍ଦ୍ରନ ସିବିଆଇ ମୁଖ୍ୟ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts