Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ନୁସରତ୍ ଜାହାଁଙ୍କ ସନ୍ତାନର ପିତାର ପରିଚୟ, ଜନ୍ମପ୍ରମାଣ ପତ୍ରରେ ହୋଇଛି ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କିଏ ?

16/09/2021 at 1:14 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୯: ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା ଯେ ପିଲାର ବାପା କିଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଉପରୁ ପରଦା ହଟିଛି। ଅଗଷ୍ଟ ୨୬, ୨୦୨୧ ରେ ନୁସରତ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଯେ ପିଲାର ବାପା କିଏ? ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ ପିଲାଟିର ବାପ ଅଭିନେତା ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତା।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ନୁସରତଙ୍କ ପୁଅର ଜନ୍ମ ପଞ୍ଜିକରଣର ବିବରଣୀ ସର୍ବସାଧାରଣ ଡୋମେନରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଶିଶୁର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ଇଶାନ ଜେ ଦାସଗୁପ୍ତା ଭାବରେ ଲେଖାଯାଇଛି। କୋଲକାତା ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଦଲିଲ ଅନୁଯାୟୀ ବାପାଙ୍କ ନାମ ଦେବାଶିସ ଦାସଗୁପ୍ତା ଭାବରେ ଲେଖାଯାଇଛି, ଏହା ହେଉଛି ଅଭିନେତା ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତଙ୍କ ସରକାରୀ ନାମ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଦଲିଲରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ନୁସରତଙ୍କ ପୁଅର ବାପା ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଖବର ପରଠାରୁ ଲୋକମାନେ ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତଙ୍କୁ ଶିଶୁର ବାପା ବୋଲି କଳ୍ପାନା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସରକାରୀ ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

Nusrat Jahan Baby's Father Name Revealed: यश दासगुप्ता हैं नुसरत जहां के  बच्चे के पिता? बर्थ के रजिस्ट्रेशन डीटेल से हुआ खुलासा - nusrat jahan child  birth registration shows debashish ...

ପୁଅର ଜନ୍ମ ପରେ ୟଶ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ୟଶ ନୁସରତଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପିଲାଟିକୁ କୋଳରେ ଧରିଥିଲେ। ନୁସରତ ଜହାଁ ଏବଂ ୟଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର କଳ୍ପନା ସେବେଠାରୁ କରାଯାଇଥିଲା ଯେବେଠାରୁ ସେ ନିଖିଲ ଜୈନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ନୁସରତ ନିଖିଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ବେଆଇନ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଏବଂ ଭାରତର ଆଇନରେ ଏହି ବିବାହ ବୈଧ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଥିଲେ।

   Related Posts