Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||

ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ-‘ବିଜେପି କରୋନା ଭାଇରସଠୁ ବି ଆହୁରି ଭୟଙ୍କର, କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ ମୁସଲମାନଙ୍କ ଓଲଟା ଗଣତି ଆରମ୍ଭ’

15/01/2021 at 5:33 PM

କୋଲକାତା ୧୫/୦୧ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ତଥା ବସିରହାଟ ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଁ ବିଜେପିକୁ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ବି ଭୟଙ୍କର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ବିଜେପି ହିନ୍ଦୁ-ମୁସଲମାନ ମଧ୍ୟରେ ଦଙ୍ଗା କରାଉଛି। ଯଦି ବିଜେପି କ୍ଷମତାକୁ ଆସେ ତାହେଲେ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କ ଓଲଟା ଗଣତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ।

ନୁସରତ ଜହାଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଉତ୍ତର ୨୪ ପ୍ରଗଣାର ମୁସଲିମ ବହୁଳ ଅଞ୍ଚଳ ଦେଗଙ୍ଗାରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ବିଜେପିକୁ ନେଇ ଏହିଭଳି ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି।

ନୁସରତ କହିଛନ୍ତି, ଆପଣମାନେ ଆଖି ଖୋଲା ରଖିଥାନ୍ତୁ, ବିଜେପି ଭଳି ଭୟଙ୍କର ଭାଇରସ ବୁଲୁଛି। ଏହି ଭାଇରସ ଦଳ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଓ ଧର୍ମ ମଧ୍ୟରେ ଭେଦଭାବ ଓ ମଣିଷ-ମଣିଷ ମଧ୍ୟରେ ଦଙ୍ଗା କରାଉଛି।

ନୁସରତ ଜହାଁଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ପରେ ବିଜେପି ଆଇଟି ସେଲ ମୁଖ୍ୟ ଅମିତ ମାଲାବୀୟ ଟିଏମସି ଉପରେ ମୁସଲିମ ତ୍ରୁଷ୍ଟିକରଣ ଆରୋପ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଅମିତ ମାଲାବୀୟ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଭ୍ୟାକସିନକୁ ନେଇ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ରାଜନୀତି ହେଉଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ସିଦ୍ଧିକୁଲା ଚୌଧୁରୀ ଭ୍ୟାକସିନ ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ କରୋନା ଭାଇରସର ତୁଳନା ବିଜେପି ସହ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପିସି ଚୁପ ଅଛନ୍ତି, କାହିଁକି ? ତ୍ରୁଷ୍ଟିକରଣ ?

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ହେବାକୁଥିବା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଜୋରସୋର ଚାଲିଛି। ସବୁ ଦଳ ଜୋରସୋରରେ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଆରୋପ-ପ୍ରତ୍ୟାରୋପ ମଧ୍ୟ ଲାଗି ରହିଛି।

   Related Posts