Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ସଚେତନତା :ରିଲିଜ ହେଲା ସାଂସଦ ନୁସରତ ଜାହାଁ ଏବଂ ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ କରୋନା ଭାଇରସକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମ

15/04/2020 at 1:53 PM

କୋଲକାତା ୧୫/୪: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦେଶବ୍ୟାପି ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି। ସାଧାରଣ ଜନତାଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସେଲିବ୍ରିଟିସ ଏହି ଯୁଦ୍ଧରେ ନିଜ ନିଜ ଉପାୟରେ ଯୋଗଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ଏବେ ସାଂସଦ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଜାହାଁ ଏବଂ ମିମି ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏକ ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଆଣିଛନ୍ତି,ଯାହା କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଲକଡାଉନରେ ମାନବୀୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି।

‘ଝଡ଼ ଥେମେ ଯାବେ ଏକ ଦିନ’ ନାମକ ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାର କ୍ୟାମୋଲିଆ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କରିଛି। ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ଫିଲ୍ମର କନସେପ୍ଟ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କର। ସେ ଏହା ପାଇଁ ଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହାର ନିର୍ଦେଶନା ଅରିନ୍ଦମ୍ ସିଲ୍ ଦେଇଛନ୍ତି। ସଙ୍ଗୀତ ବିକ୍ରମ ଘୋଷଙ୍କର।

ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମରେ ନୁସରତ ଏବଂ ମିମିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଙ୍ଗଳା ସିନେମାର ସମସ୍ତ ବଡ଼ କଳାକାର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏମାନେ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନଜିତ,ଜିତ,ଅବୀର ଚାଟାର୍ଜୀ,ରିତୁପର୍ଣ୍ଣା ସେନଗୁପ୍ତା,ପରମବ୍ରତ ଚଟ୍ଟୋପାଧ୍ୟାୟ,ଶାଶ୍ବତ ଚାଟାର୍ଜୀ,ଶୁଭଶ୍ରୀ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଭଳି କଳାକାର ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ କଳାକାର ନିଜ ନିଜ ଭାଗର ସୁଟିଂ ନିଜ ନିଜ ଘରେ କରିଛନ୍ତି। ଶର୍ଟ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଏକ ରୋଗଗ୍ରସ୍ତ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପହଞ୍ଚାଇବା ଉପରେ ଆଧାରିତ।

   Related Posts