Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଏସିଆନ୍ କଣ୍ଟେଟ୍ ଆୱାର୍ଡ ପାଇଁ ନୁସରତ ଭରୁଚା ମନୋନୀତ, ସମ୍ମାନ ପାଇବାରେ ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ

30/09/2021 at 3:01 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦/୦୯: କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ‘ଅଜବ ଦାସ୍ତାନ’ ନାମକ ଏକ ଆନ୍ଥୋଲୋଜି ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସର୍ଟ ଫିଲ୍ମର ସଂଗ୍ରହକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ଅଧୀନରେ ‘ଖିଲୌନା’ ନାମକ ଏକ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ନୁସରତ ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଥିଲେ। ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ନୁସରତଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଉଛି। ସେ ବୁସନ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଏସୀଆନ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ୍ ଆୱାର୍ଡ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏହି ସମ୍ମାନ ପାଇନାହାଁନ୍ତି।

‘ଖିଲୌନା’ ସର୍ଟ ଫିଲ୍ମକୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସିନେମାରେ ନୁତରତ ଜଣେ ଚାକରାଣୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାନ ଭଉଣୀ ଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଥିଲା। ନୁସରତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଘରେ କାମ କରିବା ସହିତ ଭଉଣୀର ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ ଏବଂ ସମାଜର ପ୍ରେସ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସମାଜରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲାକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଏ ଏବଂ ସନ୍ଦେହ ନୁସରତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ଉପରେ ଚାଲିଥାଏ।

ଏହି ଖବର ଦେଖି ନୁସରତ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ଉଭୟ ଇନଷ୍ଟା ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁସି ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶର ପ୍ରତିଭାବାନ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଏହି ଖବର ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts