Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଭିଡିଓ କଲ ପରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ନର୍ସିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀ: ଡାଏରୀରେ ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି ବନ୍ଧୁ ପାଇଁ ବାର୍ତ୍ତା

5/10/2021 at 6:02 PM

କାନପୁର ୦୫/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କଲ୍ୟାଣପୁରରେ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିବା ନର୍ସିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀ ରେବୁଲ ଛଦ୍ମନାମ ଶିବା ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ଭିଡିଓ କଲ କଲେ ଓ ତାପରେ ଫାଶୀରେ ଝୁଲି ପଡିଲେ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ଘର ମାଲିକ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଡାଏରୀ ଜବତ କରିଛି। ଡାଏରୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ଅଛି।

ମୂଳତଃ ଇଟାୱା ସ୍ଥିତ ଉସରାହର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ବିଷ୍ଣୁପୁର ଗାଁର ରେବୁଲ ଛଦ୍ମନାମ ଶିବା ରାମା ଡେଣ୍ଟାଲ କଲେଜରୁ ANM କୋର୍ସ କରୁଥିଲେ। କଲ୍ୟାଣପୁରର ଏକ ନର୍ସିଂହୋମରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ନର୍ସ ପାର୍ଟ ଟାଇମ୍ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଶିବ ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କଲ୍ୟାଣପୁରର ଅଶୋକନଗର ଖାଲୱାସ୍ଥିତ ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ରବିବାର ରାତିରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିବା ପରେ ସେ ନିଜ କୋଠରୀରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ମିଳିଥିବା ଡାଏରୀରେ ଶିବା ଅମନ ନାମକ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଅଛି ଯେ ଅମନ କେଉଁଠି ଅଛ ? ହସ୍ପିଟାଲ କାହିଁକି ଆସୁନ ? ତା ପାଇଁ ମନ ଖରାପ ଅଛି। ତୁମ ପାଖକୁ ତା ଫୋନ ଅଶ୍ୱିନୀ ତ ? ମୁଁ ତାକୁ ବ୍ଲକ କରିଦେଇଛି । ତୁମକୁ କିଛି ପଚାରୁ ନଥିଲା ତ ? ଯଦି ପଛରେ ତାହେଲେ କହିବ, ଜାଣିଛ ତ କଣ କହିବ। ମୋତେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାକୁ କହୁଥିଲା। କଲ୍ୟାଣପୁର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅମନକୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧମକ ଯେଉଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts