ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀରେ ପୁଣି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ : ଥିନର ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିରେ ନିଆଁ, ଲିଭାଇବାକୁ ୧୭ ଦମକଳ ଗାଡି ନିୟୋଜିତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୩୬୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୋହନା : ରାସ୍ତାକଡ଼ରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ପରେ ଫିଙ୍ଗାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା : ବଢିଲା ଗ୍ୟାସ୍ ଦର, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ହେଲା ଦାମ୍ ?
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦୁଇ ଦିନ ବର୍ଷା, ରବିବାରଠୁ ପୁଣି ବଢିବ ତାତି
  • ||
  • ଦିନରେ ମିଟିଂ, ରାତିରେ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ: ବ୍ରଜରାଜନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ସବୁ ଦଳର କସରତ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ମାମଲା : ବାରଣାସୀ କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହେବ ସର୍ଭେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||

ପ୍ରେମିକ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିବା ପରେ ଫିଟୁଛି ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଗୁମର, କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜରେ କରାଯାଇଥିଲା ନିହାରିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା !

21/09/2019 at 9:46 AM

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୧।୯: ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ କିଶୋର ଚନ୍ଦ୍ର ଆଞ୍ଚଲ ଗତକାଲି ବିରିଡି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛି । ଗତକାଲିଠାରୁ ତାକୁ କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯାଇ ଜେରା କରାଯାଉଛି । କିଶୋରଠାରୁ ସତ ଓଗାଳିବା ପାଇଁ ଜଗତସିଂହପୁର ଏସପିଙ୍କ ସମେତ ଜଗତସିଂହପୁର ଏସଡିପିଓ ବିରିଡି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଓ ଜଗତସିଂହପୁର ସଦର ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ଦୁଇଟି ଟିମ୍ ଜେରା କରୁଛନ୍ତି ।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବାବଦରେ କିଶୋରଠାରୁ କିଛି ତଥ୍ୟ ପୋଲିସର ହସ୍ତଗତ ହୋଇଥିବାର ଶୁଣା ଯାଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ କିଛି ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବରେ କହିନାହିଁ । ଶୁଣାଯାଉଛି ରଙ୍ଗ ମିସ୍ତ୍ରୀ ରହୁଥିବା ଚାଉଳିଆ ଗଞ୍ଜ ଘରେ ହିଁ ନିହାରିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଖା ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ନଦୀକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଶବକୁ ଅଖାରେ ବାନ୍ଧି ନଦୀକୁ ପକାଇବାରେ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବାର ଜେରା ବେଳେ ଜଣା ଯାଇଛି । ଶବକୁ ଅଖାରେ ବାନ୍ଧି ନଦୀକୁ ପକାଇବାରେ ଏକାଧିକ ଲୋକଙ୍କର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବାର ଜେରା ବେଳେ ଜଣାପଡିଛି ।

ସୁରାକ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏଥିରେ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଧରି ଆଣି ଥିବାର ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ଏ ବାବଦରେ କିଛି ସୂଚନା ଦେଉ ନଥିବା ବେଳେ କିଶୋର ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କେତେ ସତ୍ୟତା ରହିଛି ତାର ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ କରାଯାଉ ଥିବାର ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ ମୃତଦେହ ନିହାରିକାଙ୍କର କି ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବାଲାଗି ନିହାରିକା ବାପା-ମାଆଙ୍କ ଡି.ଏନ୍.ଏ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର କ୍ୟାପିଟାଲ ହସପିଟାଲରେ ତାଙ୍କର ରକ୍ତ ନମୂନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି । ଆଜି ଜଗତସିଂହପୁର କୋର୍ଟରେ ନିହାରିକାଙ୍କ ବାପା ଏବଂ ମା’ଙ୍କର ରକ୍ତ ନମୂନା ଦାଖଲ  କରାଯିବ। ପରେ ଏହାକୁ ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ  ଭୁବନେଶ୍ବର ଅଣାଯିବ।

   Related Posts