Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ପୋଲିସ ରିମାଣ୍ଡରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା, ଆଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ପଚରାଉଚରା

24/09/2019 at 10:19 AM

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୪।୯: ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା ଓରଫ କିଶୋର ଆଞ୍ଚଳକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ଜଗତସିଂହପୁର ବିରିଡି ପୋଲିସ । ୫ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ମାଗିଥିଲେ ବି ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ଜଗତସିଂହପୁର ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ । କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ରାଜାକୁ ଜଗତସିଂହପୁର ସ୍ଥିତ ଉପକାରାଗାରରୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ।

ରାଜାକୁ ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନକୁ ନିଆଯାଇ ଅଧିକ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ । ରାଜା ହିଁ ନିହାରିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରି ସାରିଛି । ହେଲେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୋଲିସ ୫ ଦିନ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ।

ବିଶେଷ କରି ରାଜା ନିଜେ ନିହାରିକାଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ସ୍ବୀକାର କରିଥିବା ପୋଲିସ କହୁଛି। ସେ କେମିତି ନିହାରିକାଙ୍କୁ ମାରିଥିଲା ଓ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ କେମିତି ବିଲୁଆଖାଇ ନଦୀରେ ମୃତଦେହକୁ ପକାଇଥିଲା ତାହା ପୋଲିସକୁ ‘ଡେମୋ’ କରି ବି ଦେଖାଇଛି। ହେଲେ ରାଜା ପ୍ରକୃତରେ ଏ କାମ କରିଛି ନା’ ଏହା ପଛରେ ଆଉ କାହାର ହାତ ଅଛି, ତାହା ସନ୍ଦେହ ଭିତରେ ରହିଛି। ରାଜା କାହା ଚାପରେ ଏଭଳି କହୁଛି ନା’ ସତ କହୁଛି ? ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ରାଜା ନିହାରିକାଙ୍କ ଚପଲ ଓ ମନିପର୍ସ କେଉଁଠାରେ ପକାଇଛି, ପଚରାଉଚରା ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

   Related Posts