Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ନୂଆପଡା ସହରରେ ଥିବା ଶହେ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ବଜାରରେ ଆଜି ବି ବ୍ୟାଙ୍କ ସେବା ସ୍ୱପ୍ନ, ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା

4/11/2019 at 5:18 PM

ନୂଆପଡା ୦୪।୧୧ – ଦେଶକୁ ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଡିଆରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଯେ।ଜନା କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର । ନୂଆପଡା ସହରରେ ଥିବା ଶହେ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ବଜାରରେ  ଆଜି ବି ବ୍ୟାଙ୍କ ସେବା ସ୍ବପ୍ନ । ଲେ।କଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଖେ।ଲାଯାଇଥିବା ଗ୍ରାହକ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା । ଫଳରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବ୍ୟାଙ୍କ ସେବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ଗ୍ରାହକ ଏବେ ବ୍ୟାଙ୍କ  ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ଜିଦ୍ ଧରିଛନ୍ତି ।

ଜାତୀୟ ରାଜପଥ୩୫୩ ଠାରୁ ମାତ୍ର ୧୦ କିଲେ।ମିଟର ଦୂରରେ ରହିଛି ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାର କୁରୁମପୁରି ବଜାର । ବଜାରରେ ୨ଶହରୁ ଅଧିକ ଦେ।କାନ  ଥିବା ବେଳେ ୪୦ରୁ ଅଧିକ ଗାଁର ଲେ।କ ବଜାର ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ । ଦିନକୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର କାରବାର ବି ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଶହେ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ବଜାରରେ ନାହିଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର । ଫଳରେ ବ୍ୟବସାୟ ହେଉ କି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅସୁବିଧାରେ ପଢୁଛନ୍ତି ଲେ।କ । ଧାର ଉଧାରି କରି କାମ ଚଳାଇବାକୁ ପଡୁଛି । ଜରୁରୀ ସମୟରେ ୧୨କିଲେ।ମିଟର ଦୂର ଯାଇ ଟଙ୍କା ଦେଣନେଣ କରିବାକୁ ପଡୁଛି । ଯାହାକୁ ନେଇ କ୍ଷେ।ଭ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଅଞ୍ଚଳବାସୀ । 

କୁରୁମପୁରି ବଜାରେ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରଟିଏ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେବାକେନ୍ଦ୍ର ପରିଚାଳକ ଲେ।କଙ୍କୁ ଭୂଆଁ ବୁଲାଇ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ହଡପ୍ କରି ଏବେ ଜେଲରେ । ଆଉ ସେବଠାରୁ ସେବା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଝୁଲୁଛି ତାଲା । ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ସିନା ଜଲ ଗଲେ ହେଲେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସେବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଲେ ସାଧାରଣ ଲେ।କ । ତେଣୁ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ନୁହେଁ, ବରଂ ସ୍ଥାୟୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି କୁରୁମପୁରୀ ବଣିକ ସଂଘ ।

   Related Posts