Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଦୁଇ ସାହାସୀ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଜୀବନ ପାଇଛନ୍ତି ବାଲାଜୀ ସାହୁ

7/02/2020 at 4:56 PM

ଜୟପୁର ୦୭।୦୨  କେନାଲରେ ଭାସିଯାଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ୫୫ ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି ୨ ନାବାଳକ । ଘଟଣା ଜୟପୁରର । ଦୁଇ ସାହାସୀ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଜୀବନ ପାଇଛନ୍ତି ବାଲାଜୀ ସାହୁ । ଆଉ ଏଥିପାଇଁ ଜୟପୁର ଟାଉନ ପୋଲିସ ତରଫରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଛି।

ପାଣିର ପ୍ରଖର ସ୍ରୋତ । ଜୟପୁର ଗାନ୍ଧୀ ଛକ ନିକଟ କେନାଲରେ ଭାସୁଥିଲେ ଜଣେ ଲେ।କ । ଆଖି ଆଗରେ ଜଣେ ଭାସିଯାଉଥିଲେ ବି ପାଣି ଭିତରକୁ ପଶିବାକୁ ସାହାସ ଜୁଟାଇ ପାରିନଥିଲେ ଉପସ୍ଥିତ ଲେ।କ । ଏତିକି ବେଳେ ଆଗପଛ ଚିନ୍ତା ନକରି ପାଣି ଭିତରକୁ କୁଦା ମରିଥିଲେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟ ସଞ୍ଜୟ ପୂଜାରୀ ଓ କିସାନ ମାଝି । ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇ ଆଉ ଭାସି ଯାଉଥିବା ବାଲାଜୀ ସାହୁଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି କୂଳକୁ ଆଣିଥିଲେ ।ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ବାଲାଜୀ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହେ।ଇପଡିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଇ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପରେ ଘରେ ଛାଡି ଆସିଥିଲେ ।

ସବୁ ଦିନ ଭଳି ବାଲାଜୀ ସାହୁ ପ୍ରାତଃ ଭ୍ରମଣରେ ପୁରୁଣାଗଡ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇବାରୁ ସେ କେନାଳ ନିକଟରେ ବସି ପଡିଥିଲେ।ପରେ କେନାଲ ମଧ୍ୟକୁ ଖସି ଭାସି ଯାଇଥିଲେ।ତେବେ ଏହି ଦୁଇଯୁବକଙ୍କ ସାହାସ ଯେ।ଗୁଁ ଆଜି ନୂଆ ଜୀବନ ପାଇଛନ୍ତି ବାଲାଜୀ ।ଏଥିପାଇଁ ଦୁଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ସେ ।ସେପଟେ ଏମାନଙ୍କ ଏପରି ସାହାସିକତା ପାଇଁ ଜୟପୁର ଟାଉନ ପୋଲିସ ତରଫରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରିଯାଇଛି।

   Related Posts