Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୮୦୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଧୋକା ଦେବନି ମୌସୁମୀ, ମେ ୩୧ରେ ଛୁଇଁବ କେରଳ, ଜୁନ ୧୨ ସୁଦ୍ଧା ଓଡିଶା
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦର୍ଘଟଣା : ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍,୩ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ରାଜ୍ୟର ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଟିକାକରଣ ବନ୍ଦ
  • ||

ଆମେରିକାରେ ଥାଇ ସହିଦଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ୬ ଦିନରେ ଭାରତୀୟ ଯୁବକ ସଂଗ୍ରହ କଲେ ୬ କୋଟି, ହେଲେ କେମିତି କରାଯିବ ଆବଣ୍ଟନ ?

20/02/2019 at 3:20 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ ୨୦/୨ : କାଶ୍ମୀର ପୁଲୱାମା ଆତଙ୍କୀ ହମଲାରେ ୧୪ ତାରିଖରେ ୪୨ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ | ଯବାନ ସହିଦ ହେବାର ଦିନକ ପରେ ମେଜର ଚିତ୍ରେଶ ସିଂହ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ପଖରେ ଆଇଇଡି ଡିଫ୍ୟୁଜ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସହିଦ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ୧୮ ତାରିଖରେ ମେଜର ବିଭୁତି ଶଙ୍କରଙ୍କ ସମେତ ୪ ଯବାନ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ବିନିମୟ ବେଳେ ସହିଦ ହୋଇଥିଲେ | ସେନାର ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ପୁଲୱାମା ହମଲାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ଗାଜି ରସିଦ ଏବଂ ତାର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଥିଲେ | ହମଲାରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ପରିବାରକୁ ସବୁ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ଯୋଗେଇଦେବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ସହିଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗେଇ ଦେବା ପାଇଁନେତାଙ୍କଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଲିଉଡ କଳାକାର ତଥା ସାଧାରଣ ଜନତା ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି | ବିହାରର ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଇନାୟତ ଖାନ ଦୁଇ ସହିଦ ଯବାନଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଇଛନ୍ତି | ସହିଦ ପରିବାରଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେରିକାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଭାରତୀୟ ଯୁବକ ବିବେକ ପାଟିଲ ଗତ ୬ ଦିନରେ ୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଜମା କରିଛନ୍ତି |


୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବିବେକ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି | ସେ ସହିଦ ପରିବାରଙ୍କ ପାଇଁ ଫଣ୍ଡ ଜମା କରିବା ପାଇଁ ୧୫ ତାରିଖରେ ଫେସବୁକରେ ଏକ ପେଜ କ୍ରିଏଟ କରିଥିଲେ | ସେ ଆମେରିକାର କ୍ରେଡିଟ ଏବଂ ଡେବିଟି କାର୍ଡରୁ ସହାୟତା ରାଶି ଦେଇ ପାରିନଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ଫେସବୁକ ପେଜ କ୍ରିଏଟ କରିଥିଲେ | ସେ ସହିଦ ପରିବାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ରାଶି ପାଇଁ ଟାର୍ଗେଟ ରଖିଥିଲେ ୩.୫ କୋଟି | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପେଜ ଦ୍ୱାରା ୬ ଦିନରେ ୨୨ ହାଜର ଲୋକ ଏହି ପେଜ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ଲୋକେ ମିଶି ୮୫୦,୦୦୦ ଡ଼ଲାର (୬ କୋଟି) ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ |


ଆମେରିକା ଛଡା ଅନ୍ୟ ଦେଶର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପେଜରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲେ | ଅନ୍ୟ ଦେଶର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସହାୟତା ପାଇଁ ଫୋନ କରିଥିଲେ | ସେଠାକାର ସ୍ଥାନୀୟ ରେଡ଼ିଓ ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ରାଶି ଦେଇଛି |


ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଜମା ହୋଇଥିବା ଏହି ସହାୟତା ରାଶି ସଠିକ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ପହଂଚିବା କିଭଳି ?ଯେଉଁମାନେ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ବିବେକ ଏକ ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ |

Keep faith and do support our nation 🙏🏼 #PMOIndia #IndianArmy #PulwamaAttack

Viveik Patel ಅವರಿಂದ ಈ ದಿನದಂದು ಪೋಸ್ಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ ಶನಿವಾರ, ಫೆಬ್ರವರಿ 16, 2019


ବିବେକ ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ଅପଡେଟ କରୁଛନ୍ତି | ଅପଡେଟ କରିବା ସହ ପ୍ରତିଦିନ ସ୍କ୍ରିନସଟ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ସେ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବା ଅପେକ୍ଷାରେ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଜଣେ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ଅଧିକାରୀ ଏହି ଟଙ୍କା ନେଇ ସହିଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |

   Related Posts