Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ NRI ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ : ୫ମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚଳାଇଥିଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି

10/11/2020 at 12:07 PM

ରୋହତକ ୧୦/୧୧: ଜଣେ ଏନଆରଆଇକୁ ବିବାହ କରିବାର ଏମପରି ସୌକ ହୋଇଥିଲା ଯେ ସେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ୨ଟି ନୁହେଁ ବରଂ ୪ଟି ବିବାହ କରିଥିଲା। ଏଥର ସେ ପଞ୍ଚମ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀର ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ପୀଡ଼ିତ ମହିଳା ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି।

ହରିୟାଣାର ରୋହତକ ବାସିନ୍ଦା ଏନଆରଆଇ ନରେଶ କୁମାର ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ୩ମାସ ତଳେ ପୂର୍ବ ଥାନା ଟୋହନାରେ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୋଗକାରୀ ମହିଳା ନିଜକୁ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନରେଶ କୁମାର ୩ଥର ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ପଞ୍ଚମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ନରେଶ ଆମେରିକାରୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଟୋହନା ଥାନା ପୋଲିସ୍ ରୋହତକରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏନଆରଆଇକୁ ପୋଲିସ୍ ଟୋହନା ନେଇ ଆସିଥିଲା। ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉଛି।

ପୀଡ଼ିତା ସ୍ବିଟି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଗତ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହର ମାସେ ପରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଆମେରିକା ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ସବୁ ଗହଣା ମଧ୍ୟ ନିଜ ସହ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସ୍ବିଟି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ବୋଲି କହିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କାହାଠୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ୫ମ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

   Related Posts