Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ NRI ସ୍ବାମୀ ଗିରଫ : ୫ମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚଳାଇଥିଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି

10/11/2020 at 12:07 PM

ରୋହତକ ୧୦/୧୧: ଜଣେ ଏନଆରଆଇକୁ ବିବାହ କରିବାର ଏମପରି ସୌକ ହୋଇଥିଲା ଯେ ସେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ୨ଟି ନୁହେଁ ବରଂ ୪ଟି ବିବାହ କରିଥିଲା। ଏଥର ସେ ପଞ୍ଚମ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀର ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ପୀଡ଼ିତ ମହିଳା ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି।

ହରିୟାଣାର ରୋହତକ ବାସିନ୍ଦା ଏନଆରଆଇ ନରେଶ କୁମାର ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି। କୁହାଯାଇଛି ଯେ ୩ମାସ ତଳେ ପୂର୍ବ ଥାନା ଟୋହନାରେ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୋଗକାରୀ ମହିଳା ନିଜକୁ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନରେଶ କୁମାର ୩ଥର ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ପଞ୍ଚମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ନରେଶ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି। ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ନରେଶ ଆମେରିକାରୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଟୋହନା ଥାନା ପୋଲିସ୍ ରୋହତକରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏନଆରଆଇକୁ ପୋଲିସ୍ ଟୋହନା ନେଇ ଆସିଥିଲା। ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉଛି।

ପୀଡ଼ିତା ସ୍ବିଟି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଗତ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହର ମାସେ ପରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଆମେରିକା ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ସବୁ ଗହଣା ମଧ୍ୟ ନିଜ ସହ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସ୍ବିଟି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ ବୋଲି କହିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ଉଠାଇବା ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କାହାଠୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ୫ମ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

   Related Posts