Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଗ୍ରହଣ’ ରିଲିଜକୁ ନେଇ ବିବାଦ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ମାମଲା

22/06/2021 at 1:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୬: ଶିରୋମଣି ଗୁରୁଦ୍ୱାର ପ୍ରବନ୍ଧକ କମିଟିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବିବି ଜାଗିର କୌର ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟକୁ ୧୯୮୪ ଶିଖ ଦଙ୍ଗା ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଗ୍ରହଣ’ ରିଲିଜ୍ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ସୋମବାର ଦିନ ବିବି ଜାଗିର କୌର କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଶିଖ ଦଙ୍ଗାର ଦୋଷ ଏକ ଶିଖ୍ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ଦାୟୀ କରାଯାଉଛି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିନ୍ଦନୀୟ ଏବଂ କାଳ୍ପନିକ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱେବ୍ ସିରିଜର ନିର୍ମାତା ଅଜୟ ରାୟ ଏବଂ ଡିସ୍ନି ହଟଷ୍ଟାର ସୁନୀଲ ରିଆନଙ୍କୁ ବିବି ନିରପ୍ରିତ କୌରଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ପଠାଯାଇଛି। ସେ ସିରିଜ୍ ନିର୍ମାତା ତଥା ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାରର ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ରିଲିଜ୍ ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ଦିଲ୍ଲୀର ପଞ୍ଜାବୀ ବାଗ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ପାର୍କରେ ସଚ୍ଚଖଣ୍ଡ ଶ୍ରୀ ହରିମନ୍ଦର ସାହେବଙ୍କ ଅନୁକରଣରେ ଏକ ମଡେଲ ତିଆରିକୁ ସେ ଦୃଢ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରୀ ହରିମନ୍ଦର ସାହେବଙ୍କ କପିକୁ ଶିଖମାନେ କଦାପି ସହ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଶିଖ ଗୁରୁଦ୍ୱାର ପରିଚାଳନା କମିଟି ସଙ୍ଗତଙ୍କ ସହାୟତାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ମଡେଲକୁ ପାର୍କରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି। ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଗ୍ରହଣ’ ଜୁନ୍ ୨୪ ରେ ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

   Related Posts