Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଗଛବାଣ ଭଳିଆ ଫୁଟୁଛି କଂଗ୍ରେସର ବିବାଦ-ବାଉନ୍‌ସର ପଶିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତମ୍ବିତୁଫାନ ଥମୁନାହିଁ

21/01/2020 at 9:35 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧।୦୧ – କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ବାଉନ୍‌ସର ପଶିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ତମ୍ବିତୁଫାନ ଥମିନାହିଁ। ଏତିକି ବେଳେ ଆଉ ଏକ ବିବାଦରେ ନିଆଁ ଢାଳିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ। ଦଳର ମିଡିଆ ସେଲ୍‌କୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ନେଇ ମିଡିଆ ସେଲର ମୁଖପାତ୍ରମାନେ ପୂରା ନିଆଁ ହୁଳା ହୋଇଛନ୍ତି।  ଦଳରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଖୋଲା ଅସନ୍ତୋଷକୁ ଦେଖି ଏବେ ମୁଖିଆ ନିରଞ୍ଜନ ଯେ ଅତି ବିବ୍ରତ ତାହା ଏବେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି, ଏହି ଭାଇରାଲ ଚିଠି ଘଟଣାରୁ…

ଗୋଟିଏ ଲିଭିଲା ବେଳକୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଜଳୁଛି। ଗଛବାଣ ଭଳିଆ ଫୁଟୁଛି କଂଗ୍ରେସର ବିବାଦ ।  ଦଳ ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଖୋଲା ବିଦ୍ରାହର ବାରୁଦ ଲଗାଇଛନ୍ତି ମେଡିଆସେଲର ତୁଙ୍ଗ ନେତାମାନେ । ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ଥାଇ ଦଳର ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂହଙ୍କୁ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଏକ ଚିଠି ଏବେ ସେସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ଯାହାକୁ ନେଇ ଦଳର ନେତାମାନେ  ଫାୟାର। ଏଥିରେ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପଞ୍ଚାନନ କାନୁନଗୋଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ମିଡିଆ ବିଭାଗର ସଭାପତି ଦର୍ଶାଯାଇଯାଇଛି ଓ ଆର୍ଯ୍ୟ ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର ରହିଛନ୍ତି ଆବାହକ।  ଏହା ସହ ମୁଖପାତ୍ର ଓ ଟିଭି ପାନେଲିଷ୍ଟ ତାଲିକାରୁ ବାଦ ପଡ଼ିଛନ୍ତି  ଅନେକ ବରିଷ୍ଠ ନେତା।

ଦଳର ପୂର୍ବତନ ମୁଖପାତ୍ର ଶୈଳେନ୍ଦୁ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ଏହି ବିସ୍ଫୋରକ ବୟାନ ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି କଂଗ୍ରେସର କଳି ଦାଣ୍ଡରେ ପଡ଼ି ହାଟରେ ଗଡୁଛି। ବାଉନସର ବିବାଦ ନଥମୁଣୁ ମିଡିଆ ସେଲ ପୁନର୍ଗଠନ ବିବାଦ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ତେଜିଛି। ତେବେ ଏପରି କିଛି ଭାଇରାଲ ଚିଠି କଥା ସେ ଜାଣିନଥିବା ପଞ୍ଚାନନ କାନୁନଗୋ କହିଥିବା ବେଳେ ଆର୍ଯ୍ୟ ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ର କଂଗ୍ରେସ ଭଳି ବିରାଟ ଦଳ ଉପରେ ଏହା କିଛି ଫରକ ପକାଇବ ନାହିଁ ବୋଲି ସିଧା କହିଛନ୍ତି। ଇତସ୍ତତ ଅବସ୍ଥାରେ ପିସିସି ମୁଖିଆ କହିଛନ୍ତି ତାଲିକାରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ।

କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ବାଉନ୍‌ସର ପ୍ରବେଶ ଘଟଣାରେ ହରଡ଼ ଘଟଣାର  ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି  ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଆଉ ଏବେ ମିଡିଆସେଲ ପୁନର୍ଗଠନ ବିବାଦ ପାଇଁ ପୁଣି ଅକଳରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts