Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାସନ ରୟ ଓ ଓ୍ଵିଲିୟମସନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ଲଗାତାର ପରାଜୟ ପରେ ରାଜସ୍ଥାନକୁ ହରାଇ ବିଜୟର ସ୍ଵାଦ ଚାଖିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ବିଜାପୁର ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପ ଉପରେ ନକ୍ସଲ ହମ୍‌ଲା, ଜାରି ରହିଛି ଗୁଳି ବିନିମୟ
  • ||
  • ନ୍ୟୁଜ7ରେ ପୁଣି ଆାରମ୍ଭ ହେବ ‘ହଟସିଟ୍ ’, ସିଜନ-୨ରେ ସାମିଲ୍‌ ହେବେ ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି
  • ||
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||

ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଗିରଫ ହେଲେ କୁଖ୍ୟାତ ବିଲଡର କମଳେଶ ରାମାଣୀ, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ମୁହଁ ଲୁଚାଇଲେ ଯୁବତୀ…

7/09/2019 at 3:24 PM

ରାଜକୋଟ୭|୯: ଗୁଜୁରାତର କାଲଓ୍ବାର ରୋଡସ୍ଥିତ ତୁଲିପ୍ ଫ୍ଲାଟ୍‌ରୁ କୁଖ୍ୟାତ ବିଲଡର କମଳେଶ୍‌ ରାମାଣୀକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କମଳେଶକୁ ତୁଲିପ ବିଲଡିଂର ଫ୍ଲାଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।ପୋଲିସ କମିଶନର ମନୋଜ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ବଡୋଦରା ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।ବଳତ୍କାର, ଏସିଡ୍‌ ଆକ୍ରମଣ ଓ ଫାୟାରିଂ ଭଳି ୧୭ଟି ମାମଲା ତାଙ୍କ ନାଁରେ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।ନିଶା ଦେଇ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ କମଳେଶ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫ୍ଲାଟରୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କମଳେଶ ରହିଥିବାର ସୂଚନା ପୋଲିସ ପାଇଥିଲା।ତୁଲିପ ଫ୍ଲାଟରେ ଉପରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ପୋଲିସ  ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।କମଳେଶ ଯେଉଁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ସେ କିଏ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚାର କରିଥିଲା। ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ  ନାଁ ହେଉଛି ରୋଶନି(ଛଦ୍ମନାମ)।ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କମଳେଶ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯୁବତୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ମୁହଁ ଲୁଚାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ କହିବା ସତ୍ବେ ବି ଯୁବତୀ ମୁହଁ ଦେଖାଇ ନଥିଲେ।

ରାଜକୋଟରେ କମଳେଶଙ୍କ ନାଁରେ ବିଭିନ୍ନ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି।ବିଲଡର ନାଁ କହି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ରହିଛି। କହିବାକୁ ଗଲେ ବଦନାମ ବିଲଡର ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ରାଜକୋଟରେ ସବୁ ଜାଣନ୍ତି। କମଳେଶଙ୍କ ପାଖରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଥିବାରୁ ସେ ଅପରାଧ କରିବା ପାଇଁ ସଙ୍କୋଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।କମଳେଶଙ୍କ ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମଭଳି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି। ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରୁ ସବୁଥର ଖସି ଯାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥର ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts