Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘କରୋନା କେବଳ ମୁସଲମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାପିଛି ବୋଲି ଦର୍ଶାଇବା ଭୁଲ’, କହିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା

2/04/2020 at 3:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୪ : କରୋନା ବିପଦ ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ମର୍କଜରେ ଜଡିତ ୧୩୪ ରୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପରେ ୨୩୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କମଲ ରଶିଦ ଖାନ ଏନେଇ ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। କମଲ ରଶିଦ ଖାନ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁଁ କହିବି ଯେ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ମର୍କଜଙ୍କ ଲୋକମାନେ ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ କେବଳ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ କରୋନା ବ୍ୟାପିଛି ଏହା ଦର୍ଶାଇବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ |

କମଲ ରଶିଦ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। କମଲ ରଶିଦ ଖାନ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ କେବଳ କହିବି ଯେ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ମର୍କଜଙ୍କ ଲୋକମାନେ ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମକୋଦ୍ଦମା ଦାୟର ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇନ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଯିଏ ଭୁଲ କରିଛି ତା ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବା ଉଚିତ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଦର୍ଶାଇବା ଭୁଲ ଯେ, ଦେଶରେ କେବଳ ମୁସଲମାନମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରୋନା ବ୍ୟାପିଛି ଏବଂ ସମସ୍ତ ମୁସଲମାନ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ।

କମଲ ରଶିଦ ଖାନ ତାଙ୍କ ବିଚାର ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚିତ | ପ୍ରାୟତଃ ସମସାମୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି | କମଲ ରଶିଦ ଖାନ ଫିଲ୍ମ ‘ଦେଶଦ୍ରୋହୀ’ ରୁ ବଲିଉଡ ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୩’ ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

   Related Posts