Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଜଗତସିଂହପୁର ଏସଭିଏମ କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନୀ ମାହୋଲ; ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ

3/10/2018 at 12:37 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୩/୧୦ : ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲା ବିଭିନ୍ନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଛାତ୍ରସଂସଦ ନିର୍ବ।ଚନ ପାଇଁ ଆଜି ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଜିଲାର ମୋଟ୍ ୧୧ ଟି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ନିର୍ବ।ଚନ କରାଯାଉଛି । ସେହିପରି ଜିଲାର ସର୍ବ ବୃହତ ଜଗତସିଂହପୁର ସହର ସ୍ଥିତ ସ୍ବାମୀ ବିବେକାନନ୍ଦ ସ୍ମାରକ ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ସହକାରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପତ୍ର ଦାଖଲ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଏହି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସଭାପତି, ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଆଦି ପଦବୀ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀରେ ୨୦ ଜଣରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସେମାନଙ୍କର ନାମଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନିଜ ନିଜର ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କ ସହ ଆସି ନିର୍ଦ୍ଧ।ରିତ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ । ନିର୍ବ।ଚିତ ହେବା ପରେ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ସହ ସର୍ବ।ଙ୍ଗୀନ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ପଦକ୍ଷପ ନବେ ବୋଲି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନେ କହିଛନ୍ତି । ଆରପଟେ ନିର୍ବ।ଚନକୁ ଅବାଧ ଓ ନିରପକ୍ଷ ସହ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ସହକାରେ ପରିଚଳନା କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷପ ନିଆଯାଇଥିବାର ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts