Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନୋକିଆର ଦମଦାର ବ୍ରେକିଂ: ଏକାସଙ୍ଗେ ଲଞ୍ଚ୍ ହେଲା ୩ଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଗୁଗଲ ଆସିଣ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ବଟନ୍ ସହ ଅନେକ ଖାସ୍ ଫିଚର୍

29/05/2020 at 6:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୯|୦୫: ଏଚଏମଡି ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଆମେରିକାରେ ତିନୋଟି ନୋକିଆ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ୍ କରିଛି । ନୋକିଆର ଏହି ତିନୋଟି ମଡେଲ୍ ହେଉଛି ନୋକିଆ ସି୫ ଏଣ୍ଡି, ନୋକିଆ ସି୨ ଟାଭା ଓ ନୋକିଆ ସି୩ ଟେନେନ୍ । ଏହି ସ୍ନାର୍ଟପୋନରେ ଗୁଗଲ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ବଟମ୍ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ଆଣ୍ଡ୍ରୋଏଡ୍ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ଏହି ତିନୋଟି ମଡେଲ୍ ମଧ୍ୟରୁ ନୋକିଆ ସି୫ ଏଣ୍ଡିର ଦାମ୍ ୧୬୯.୯୯ ଡଲାର ବା ୧୨,୭୦୦ ଟଙ୍କା ଥିବା ବେଳେ ସି୨ ଟାଭାର ଦାମ୍ ୧୦୯.୯୯ ଡଲାର ୮,୩୦୦ ଓ ସି୨ ଟେନନର ଦାମ୍ ୬୯.୯୯ ଡଲାର ବା ୫୨୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବେ କେବଳ ଆମେରିକାରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।  

ନୋକିଆ ସି୫ ଏଣ୍ଡିରେ ୬.୫ ଇଞ୍ଚର ଏଚଡି ଡିସପ୍ଲେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ରହିଛି । ଏହାର ରାମ୍ ୩ ଜିବି ଥିବା ବେଳେ ଇଣ୍ଡରନାଲ୍ ମେମୋରୀ ରହିଛି ୩୨ ଜିବି । ଏଥିରେ ବ୍ୟାକ୍ ସାଇଡରେ ତିନୋଟି କ୍ୟାମେରା ରହିଛି ।ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ କାପାସିଟି ୪୦୦୦ ଏମଏଚ ଥିବା ବେଳେ ଏହା ମିଡ୍ ନାଇଟ୍ ବ୍ଲୁ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ।

ସେହିପରି ନୋକିଆ ସି୨ ଟାଭା ଓ ସି୨ ଟେନେନରେ ସମାନ ଫିଚର୍ ରହିଛି । ସି୨ ଟାଭା ଟେମ୍ପର୍ଡ୍ ବ୍ଲ୍ୟୁ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉତିବା ବେଳେ ଟେନେନ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ରଙ୍ଗରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏହି ଫୋନରେ ଫିଙ୍ଗର୍ ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ ସେନସର୍ ନାହିଁ । ଉଭୟ ମଡେଲରେ ୫.୪୫ ଇଞ୍ଚ୍ ଡିସପ୍ଲେ ସହ ୨ ଜିବି ରାମ୍ ରହିଛି । ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏଥିରେ ୮ ଏମପି ଓ ୨ ଏମପିର ରିୟର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି । ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା ୩୦୦୦ ଏମଏଚ୍ ।

   Related Posts