Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ଅସମ୍ଭବ, ହେବନାହିଁ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ !

28/04/2020 at 4:58 PM

ଲାହୋର, ୨୮|୦୪: ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ତଥା ରାଓ୍ୱଲପିଣ୍ଡୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସୋଏବ ଅଖତାର ଆଇପିଏଲ ଏବଂ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ନେଇ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖିଲେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲ ହେବାର ସମ୍ଭବନା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀକୁ ନେଇ ବିଶ୍ୱର ବଡବଡ ଖେଳ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟକୁ ବାତିଲ କିମ୍ବା ସ୍ଥଗିତ କରାଯାଇଛି । ଏପରିକି ଆଇପିଏଲକୁ ମଧ୍ୟ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ଯାଏଁ ବାତିଲ କରିଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହି ସମୟରେ ସୋଏବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କେବଳ ଆଇପିଏଲ ନୁହେଁ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ । କରୋନା ଭାଇରସ ସାରା ବିଶ୍ୱକୁ କବଳିତ କରିଛି ।  ଏହାର ମୁକାବିଲା କରିବା ସହଜ ନୁହେଁ । ଏହାର କୌଣସି ଭାକସିନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇନାହିଁ । ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶରେ ବିମାନ ଯାତ୍ରାକୁ ନେଇ କଟକଣା ଲାଗିଛି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଆଇପିଏଲର ଆୟୋଜନ ହେବା ଅସମ୍ଭବ ବୋଲି ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଛି । ଏପରିକି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ । ଏହି ସମୟରେ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ଖେଳ ଜରିଆରେ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧାରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts