Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ବର ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ହୋଇନଥିଲା ମଟନ, ବର କହିଲା- ବାହା ହେବିନି, ମଙ୍ଗୁଳା ଝିଅକୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ହାତ ଧରି ଚାଲିଗଲା

25/06/2021 at 9:55 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୨୫।୦୬: କେଉଁଠି ଯୌତୁକ ପାଇଁ ବର ବେଦୀ ଉପରୁ ଉଠି ଆସୁଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି କନ୍ୟା ଅସୁନ୍ଦର ଥିବା ଦେଖି ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଉଛି। ପୁଣି କେଉଁଠି ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବା ବର ପାଇଁ ମଙ୍ଗୁଳା କନ୍ୟା ହାତ ଗଣ୍ଠି ପଡୁ ପଡୁ ଉଠି ଆସୁଛି। ବାହାଘରକୁ ନେଇ ଏମିତି ଅନେକ ଅଜବ ଏବଂ ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା ଆପଣମାନେ ନିଜ ଆଖପାଖରେ ଦେଖିଥିବେ ନଚେତ୍ ଖବର ପଢିଥିବେ। ଏହି କ୍ରମରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଠି ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖାସି ମାଂସ ଖାଇବାକୁ ନମିଳିବାରୁ ବର ବାହାଘରକୁ ଅଧାରେ ଭାଙ୍ଗି ବେଦୀରୁ ଉଠି ଆସିଛି। ଏପରିକି ସେହି ଦିନ ବର ଅନ୍ୟ ଏକ ଝିଅକୁ ବାହା ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛି।

ବର ହେଉଛନ୍ତି ରମାକାନ୍ତ ପାତ୍ର(୨୭)। ଗତ ବୁଧବାର ଅର୍ଥାତ ଜୁନ ୨୪ ତାରିଖରେ ଥିଲା ବାହାଘର। ବର ନିଜ  ବରଯାତ୍ରୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧକ ସଂପର୍କୀୟ ସହ କନ୍ୟା ଘର ଗାଁ ବନ୍ଧୁଗାଁରେ ବୁଧବାର ଅପରାହ୍ନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ବାହାଘର ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କନ୍ୟା ଘର ପକ୍ଷରୁ ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ବରଯାତ୍ରୀ ଭୋଜି ଖାଇବାକୁ ବସିଥିଲେ। କନ୍ୟାଘର ଲୋକ ଖାଦ୍ୟ ପରସି ଚାଲିଥିଲେ। ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲେ ଭୋଜିରେ ଖାସି ମାଂସ ନାହିଁ, ବର ଯାତ୍ରୀ ଉତକ୍ଷୀପ୍ତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲେ। ଖାସି ମାଂସ ନାହିଁ ଆମେ ଭୋଜି ଖାଇବୁ ନାହିଁ କହି ହୋହାଲ୍ଲା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ କନ୍ୟା ଓ ବର ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ସେପଟେ ବାହାଘର ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବେଦୀରେ ବସିଥିଲେ ବର। ହେଲେ ବର ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସି ମାଂସ ହୋଇନଥିବାରୁ ବର ମଧ୍ୟ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ। ଖାସି ମାଂସ ନାହିଁ ତ ବାହାଘର ହେବି ନାହିଁ କହି ବର ସିଧାସଳଖ ବେଦୀରୁ ଉଠି ଆସିଥିଲେ। ବାସ୍ ଖାସି ମାଂସ ପାଇଁ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ବରଯାତ୍ରୀ ବରକୁ ନେଇ ଫେରିଗଲେ। ହେଲେ ସେହି ସମାନ ଦିନରେ ବର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଝିଅକୁ ବାହାଘର ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବର ନାମରେ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts