ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୧୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌
  • ||
  • ପୁରୀ : ବୁଧବାର ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି, ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ
  • ||

ରାୟଗଡାର ନିୟମଗିରି ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ସରକାରଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା

28/10/2018 at 4:38 PM

ରାୟଗଡା ୨୮/୧୦ : ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାଣସିଙ୍ଘପୁର ବ୍ଲକ ପରଶାଲୀ ପଂଚାୟତ ନିୟମଗିରି ପାହାଡରେ ଥିବା ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରେ ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା | ନଦୀ ପାର କରି ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଉଛନ୍ତି ରୋଗୀ | ଆଜି ନଦୀ ପାର କରି ଫକିରି ଗାଁର ସୀଲକା ସିତାରିଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ | ତାଙ୍କୁ ଗତକାଲିଠାରୁ ଭୀଷଣ ଜ୍ୱର ହେଉଥିଲା | ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଓ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅଟୋରେ ୨ କି:ମି: କଲ୍ୟାଣ ନଦୀ ଘାଟକୁ ଆଣିଥିଲେ | ସେଠାରୁ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ହାତ ଧରି ତାଙ୍କୁ ନଦୀ ପାର କରିଥିଲେ | ନଦୀ ପାର କରିବା ପରେ ପୁଣି ଏକ ଅଟୋରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ନିକଟରେ ବଡଦ୍ୱାରସାହି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଭଲ ଚିକିତ୍ସା ହେଉନଥିବାରୁ ନଦୀ ପାର କରି ରୋଗୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରେ ମୋବାଇଲ ଟାୱାର ନଥିବାରୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ କରିହେଉନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ | ନିୟମଗିରି ଦୁର୍ଗମ ଅଂଚଳରେ ସରକାରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି |

   Related Posts