Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନ ମିଳିବାରୁ ୨୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ : ୨ଟି ଫିଲ୍ମରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

22/10/2019 at 3:09 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୧୦: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ହିଙ୍ଗୋଲୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଗତ ରବିବାର ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନ ମିଳିବାରୁ ଜଣେ ୨୫ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମରାଠୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଝୁଞ୍ଜର ଏବଂ ତାଙ୍କ ନବଜାତ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଯଦି ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ଭୁଲାନ୍ସ ମିଳିଯାଇଥାଆନ୍ତା ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥାଆନ୍ତା।

ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ରାତି ୨ଟାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜାଙ୍କର ପ୍ରସବପୀଡ଼ା ହେବା କାରଣରୁ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗୋରେଗାଁଓ ସ୍ଥିତ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ପ୍ରସବର କିଛି ମିନିଟ୍ ପରେ ତାଙ୍କ ନବଜାତ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ପୂଜାଙ୍କୁ ହିଙ୍ଗୋଲିର ସିଭିଲ୍ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ଗୋରେଗାଁଓଠୁ ପାଖାପାଖି ୪୦କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥଲା।

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାଏଁ ଆମ୍ଭୁଲାନ୍ସ ଖୋଜିଥିଲେ। କୌଣସିମତେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୂଜା ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଥିଲେ।

ପୂଜା ଝୁଞ୍ଜର ଦୁଇଟି ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପ୍ରେଗନେନ୍ସି ପାଇଁ ସେ କାମରୁ ବିରତି ନେଇଥିଲେ।

   Related Posts