Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାର୍ଗଶିର ଗୁରୁବାରରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ହୁଣ୍ଡି ଓ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପାଣି ବୋତଲର ଦାମ୍ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ୧ ଲିଟର ପାଣି ବୋତଲର ମୂଲ୍ୟ ଏତିକି ଟଙ୍କା

3/06/2021 at 2:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୬: ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ମହିଳା । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧୀରୁବାଇ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବୋହୂ। ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ, ଧୀରୁବାଇ ଅମ୍ବାନୀ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଟନ୍ତି। ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, କାରଣ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖନ୍ତି ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବେ।

VIRAL NEWS: The Monthly Income Of Nita Ambani's Driver Will Leave You  Speechless! - ZEE5 News

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ବିଷୟରେ ଯେକେହି ବି ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାହା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତାହାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ କିମ୍ବା କୋଟିରେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଯେଉଁ ପୋଷାକ ଏବଂ ଚପଲ ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ତାହାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ କିମ୍ବା କୋଟି ଟଙ୍କା ହୋଇଥାଏ ।

The 10 most expensive and exotic waters in the world | In a bottle

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଦୈନନ୍ଦିନ ଯେଉଁ ଚା’ ପିଇଥାନ୍ତି ତାହାର ବିଲ୍ ପ୍ରାୟ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସମଗ୍ର ବର୍ଷର ମୋଟ ଆୟ । ସେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କେତେ ପରିମାଣର ପାଣି ପିଉଛନ୍ତି ତାହା ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି । ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କର ୭୫୦ ମିଲି ବୋତଲ ପିଇବା ପାଣିର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୩୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ଏହି ବୋତଲଟି ଏପରି ଯେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ କେବଳ ପାଣି ବୋତଲ ପିଇଥାନ୍ତି । ଏହି ପାଣିର ନାମ ଡି କ୍ରେଷ୍ଟ୍ରିଆ ଟ୍ରାଇବ୍ସ । ଏହା ଏକ ବିଦେଶୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ, ଏବଂ ଏହି କମ୍ପାନୀର କେବଳ ୭୫୦ ମିଲି ବୋତଲ ୬୦,୦୦୦ ଡଲାରର ଏବଂ ଯଦି ଏହା ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରାରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ପ୍ରାୟ ୩୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅଟେ ।

ଏହି ବୋତଲର ଏକ ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ବୋତଲଗୁଡିକ ଶୁଦ୍ଧ ସୁନାରେ ନିର୍ମିତ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ରତ୍ନ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ । ଏଥିରେ ଏକ ଚମଡ଼ାର ଗ୍ୟାସ୍ ରହିଥାଏ ଏବଂ  ଏହି ପାଣିରେ ୫ ଗ୍ରାମ ସୁନା ମିଶା ଯାଇଥାଏ ।

   Related Posts