Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ବିଜୟ ପରେ ଭାବବିହ୍ବଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ, କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌ ଓ ନାଥନ୍‌ କୋଲ୍‌ଟରଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ବେଳେ ଧସେଇ ପଶିଲେ

11/11/2020 at 6:35 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୧୧: ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ। ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ହରାଇ ୫ ଥର ପାଇଁ ଟ୍ରଫି ହାସଲ କରିଛି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ। ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏମଆଇ ବିଜୟକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ନହେଉଛି ତାଠୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ନେଇ ହେଉଛି।

ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ଲେୟର ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏମଆଇ ଓନର ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ପଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିଥିଲେ। ପରେ ଲାଇଭ୍‌ ଚାଲୁଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ମନ ଉଣା କରି ଫେରିଯାଇଥିଲେ ନୀତା। ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି।

ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଏମଆଇ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣିବା ପରେ କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌ ଓ ନାଥନ କୋଳ୍ଟର ଗଣାମଧ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତାକାର ଦେଉଥିଲେ। ତେବେ ଏନେଇ ଜାଣିନଥିଲେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ। ହଠାତ ପଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶକୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଆସିଥିଲେ। ହଠାତ ନୀତାଙ୍କ ଗତି ଧିମା ହୋଇଥିଲା। କାରଣ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ସାକ୍ଷାତକାର ଚାଲିଛି। ତଥାପି ଖେଳାଳିକୁ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ପର୍ଶ କରି ଫେରିଯାଇଥିଲେ ନୀତା।

ତେବେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଏମଆଇ ପ୍ଲେୟରଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ସମର୍ଥନ କରିଆସିଛନ୍ତି। ଜଣେ ମାଲିକଙ୍କ ଅହେତୁକ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଖେଳାଳି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣୁଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପଛରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

   Related Posts