Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ବିଜୟ ପରେ ଭାବବିହ୍ବଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ, କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌ ଓ ନାଥନ୍‌ କୋଲ୍‌ଟରଙ୍କ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ବେଳେ ଧସେଇ ପଶିଲେ

11/11/2020 at 6:35 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୧୧: ଆଇପିଏଲ-୨୦୨୦ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ। ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସକୁ ହରାଇ ୫ ଥର ପାଇଁ ଟ୍ରଫି ହାସଲ କରିଛି ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ। ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏମଆଇ ବିଜୟକୁ ନେଇ ଯେତିକି ଚର୍ଚ୍ଚା ନହେଉଛି ତାଠୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ନେଇ ହେଉଛି।

ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ପ୍ଲେୟର ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏମଆଇ ଓନର ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ପଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିଥିଲେ। ପରେ ଲାଇଭ୍‌ ଚାଲୁଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ମନ ଉଣା କରି ଫେରିଯାଇଥିଲେ ନୀତା। ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି।

ପଞ୍ଚମ ଥର ପାଇଁ ଏମଆଇ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣିବା ପରେ କ୍ବିଣ୍ଟନ ଡିକକ୍‌ ଓ ନାଥନ କୋଳ୍ଟର ଗଣାମଧ୍ୟମକୁ ସାକ୍ଷାତାକାର ଦେଉଥିଲେ। ତେବେ ଏନେଇ ଜାଣିନଥିଲେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ। ହଠାତ ପଡ଼ିଆ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶକୁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବାକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଆସିଥିଲେ। ହଠାତ ନୀତାଙ୍କ ଗତି ଧିମା ହୋଇଥିଲା। କାରଣ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ସାକ୍ଷାତକାର ଚାଲିଛି। ତଥାପି ଖେଳାଳିକୁ ସାମାନ୍ୟ ସ୍ପର୍ଶ କରି ଫେରିଯାଇଥିଲେ ନୀତା।

ତେବେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଏମଆଇ ପ୍ଲେୟରଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ସମର୍ଥନ କରିଆସିଛନ୍ତି। ଜଣେ ମାଲିକଙ୍କ ଅହେତୁକ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଖେଳାଳି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିଣୁଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପଛରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

   Related Posts