Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୃଷକଙ୍କ ପରି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବଳିଦାନ, ତେବେ ଯାଇ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଲାଗୁ ହେବ ୩୭୦: ଫାରୁକ ଅବଦୁଲ୍ଲା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||

ଡ୍ରିମ୍ ୧୧ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ପାଇଁ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ କଟକର ନିଶାନ୍ତ ମାଜିଥିଆ, ଦିଆଯାଇଛି ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜ୍ ଦାୟିତ୍ବ

14/07/2021 at 4:47 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪।୭: ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବନାମ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ T20I / ODI ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ନିଶାନ୍ତ ମାଜିଥିଆଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଛି। କଟକର ମାଜିଥିଆ ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ କ୍ରିକେଟ୍ ସମୀକ୍ଷକ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଏକ ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣ ପ୍ୟାନେଲର ଅଂଶ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଓ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଡ୍ରିମ୍ ୧୧ର ଫ୍ୟାନ୍ କୋଡ୍ ର ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାର ରହିଛି । ୫ଟି ଟି-୨୦ ଏବଂ ୩ଟି ODI ପାଇଁ ମାଜିଥିଆଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବାର ଦାୟିତ୍ବ ଦିଆଯାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଦର୍ଶକ ଫ୍ୟାନ୍ କୋଡ୍ ର ୱେବସାଇଟ୍ / ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିପାରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ମାଜିଥିଆ ଏବଂ ଗ୍ବାଲିଅରର ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ କମେଣ୍ଟ୍ରି ଦେଉଛନ୍ତି ।

ମାଜିଥିଆଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ପ୍ରଡକ୍ସନ ଟିମ୍ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏବଂ ଟେକ୍ ସପୋର୍ଟ ଟିମ୍ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଅଛନ୍ତି । ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଦୂରରୁ କାମ କରୁଛୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ସିରିଜ ଶେଷ ହେବା ପରେ ମାଜିଥିଆ ଚଳିତ ମାସ ଶେଷରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଗସ୍ତ ସମୟରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି ଦେବେ ।

ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ପାଖରେ ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାର ରହିଛି । ମାଜିଥିଆ ୫ଟି ଟି-୨୦ ପାଇଁ ହିନ୍ଦୀରେ କମେଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ । ଦର୍ଶକମାନେ ୱେବସାଇଟରେ କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

୧୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ କଣେଣ୍ଟ୍ରି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମାଜିଥିଆ ଗତ ଏକ ବର୍ଷରୁ ଫ୍ୟାନକୋଡ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ । ୨୦୨୦-୨୧ ମସିହାରେ ଓଡିଶା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (ଓସିଏ) ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଓଡିଶାର ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ପାଇଁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଫ୍ୟାନକୋଡର ଥାଇ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ କେରଳ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ ପାଇଁ କମେଣ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts