Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହକୁ ନେଇ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ : ୩ ସୁପାରୀ କିଲର ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦୁଇ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କର ଘରୋଇକରଣ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ବିରୋଧ, ଆସନ୍ତା ୧୬ରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ ହରତାଳ ଚେତାବନୀ ଦେଲା ୟୁଏଫବିୟୁ
  • ||

ନିଶା ରାୱଲଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା: କହିଲେ, କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି

7/06/2021 at 7:55 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୫: ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଦମ୍ପତି ଅଭିନେତା କରନ ମେହେରା ଏବଂ ନିଶା ରାୱଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ନିଶା କରନଙ୍କ ଉପରେ ମାରପିଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ କରନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ତେବେ କରନ ନିଜ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କରନ କହିଥିଲେ ଯେ କଳହ ପୂର୍ବରୁ ନିଶା କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଶା ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି।

PunjabKesari

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ନିଶା କହିଛନ୍ତି, ‘ହଁ କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ ଥିଲା। ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି । ଯେଉଁଠାରେ ସବୁ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଯାଇଥିଲା, କରନ ସେଠାରେ ମୋତେ ଏବଂ କବିଶଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗା ଯାଇନଥିଲା, କରନଙ୍କ ଆଚରଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଥିଲା। ବେଡ୍ ରୁମରେ କରନ ମୋତେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମାଡ଼ ମାରୁଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି ।‘

କରନ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ୪ ବିଏଚକେରେ ୭ ଟି କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି । ଶୋଇବା ଘର ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଠରୀରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଯାଇଛି । ଏହି ଆଙ୍ଗେଲରୁ ହଲରେ ଏକ କ୍ୟାମେରା ଲାଗିଛି ଯେଉଁଠାରୁ ଏହା ଦେଖିହେବ ଯେ ନିଶା କାନ୍ଥରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିଟୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଫୁଟେଜ୍ ଥାଆନ୍ତା, ସବୁକିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥାନ୍ତା କିନ୍ତୁ ମେନ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସବୁକିଛି ଆଗରୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଥିଲା ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନିଶା କରନଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ନିଶା କହିଥିଲେ ଯେ କରନ କାନ୍ଥରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଘାତ ପିଟି ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ କରନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏପରିକି ନିଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ କରନ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ କରନ ମଧ୍ୟ ନିଶାଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାତାର ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts