Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

“ଉରୀ,ଦ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ” ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଗଲେ ସୁରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ; ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ‘How’s the Josh’ : ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ

28/01/2019 at 7:30 PM

ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ ୨୮/୧ : ଭିକି କୌଶଳଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଉରୀ,ଦ ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ” ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମକ କରିଚାଲିଛି | ଫିଲ୍ମ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୫୦ କୋଟି ଆୟ କରିସାରିଛି | ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇ ୧୭ ଦିନ ହେଲାଣି ତଥାପି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହ ଜାରି ରହିଛି | ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ହୋଇଥିବା ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟିକ ଉପରେ ଆଧାରିତ |

ଦେଶର ସୁରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ ଜାନୁଆରୀ ୨୭ ତାରିଖରେ ଉରୀ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଦେଶଭକ୍ତି ଉପରେ ଅଦ୍ଯରିତ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମଳାଙ୍କୁ ଥିଏଟରକୁ ଟାଣିଆଣିଥିଲା |

ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସରିବାପରେ ରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଜୋସରେ ଆସି ବଡ ପାଟିରେ ଚିଲ୍ଲାଇ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ‘How’s the Josh’ ? ରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବରେ ଥିଏଟରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ଜୋସରେ ଆସି ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ “High, Sir!” | ନିର୍ମଳା ଯେତେବେଳେ ସିନେମା ହଲକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ “ଭାରତ ମତ କି ଯେ”ନର ଲଗାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ରେକଡିଂ କରିଥିଲେ |

ଫିଲ୍ମ ଦେଖିସାରିବା ପରେ ନିର୍ମଳା ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ଯେ, “ହ୍ବାଟ ଏ ପାୱାର ପେକଡ଼ ମୁଭି ” ଭିକି କୌଶଳ, ୟାମୀ ଗୌତମ, ପରେସ ରାୱଲ, ମୋହିତ ରାଇନା ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ନିର୍ମଳା | ସିନେଲା ହଲର ଏନଏରଜି ରିଚାର୍ଜ କରିଦେଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ ନିର୍ମଳା |


ଉରୀ ଫିଲ୍ମର ଏହି ଡାଇଲଗ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ହୋଇଛି | ଏହି ଡାଇଲଗକୁ ପୁରା ଜୋସରେ କହୁଥିବା ବହୁତ ଜାଗାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏପରିକି ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଅବସରରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ବାଘା ବର୍ଡ଼ରରେ ମଧ୍ୟ ଭିକି କୌଶଳ ଏହି ଡାଇଲଗର ନର ଲଗାଇଥିଲେ |

ଯେଉଁଠି ଦର୍ଶକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜୋସର ସହ ଜବାବ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ | ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବରୁଣ ଧାୱନ ବାଘା ବର୍ଡ଼ରରେ ନିଜର ଦଂଡାର ପରଫରମନ୍ସ ଦେଖାଇଥିଲେ |

ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ଭଳି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନରେ ଉରୀର ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖି ଜୋସ ଦୁଇ ଗୁଣ ବଢିଯାଇଥିଲା |

How’s the josh?! pic.twitter.com/8hxuCxt0P5
— Nirmala Sitharaman (@nsitharaman) January 27, 2019

   Related Posts