Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ଡରାଇଲାଣି ଫାଶୀ, ଜେଲ୍ କାନ୍ଥରେ ମୁଣ୍ଡ ପିଟି ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀ ବିନୟ ହେଲା ଆହତ

20/02/2020 at 9:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୨: ନିର୍ଭୟା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ଦୋଷୀ ବିନୟ ଶର୍ମା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଛି । ଜେଲ୍ କାନ୍ଥରେ ମୁଣ୍ଡ ପିଟି ପିଟି ନିଜକୁ ଆହତ କରିଛି ବିନୟ । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଜେଲ୍ ଗ୍ରୀଲରେ ହାତ ପୁରାଇ ଫ୍ରାକ୍ଚର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ୟମ କରିଛି ।

ଏବେ ବିନୟ ତିହାରର ୩ନମ୍ବର ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଭାବରେ ରହିଛି । ନିର୍ଭୟା ମାମଲାର ୪ଦୋଷୀଙ୍କ ଭିତରୁ ୩ଜଣଙ୍କ ପାଖରେ ଆଇନ ଫନ୍ଦାରୁ ଖସିବା ପାଇଁ ସବୁ ବାଟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି । କେବଳ ପବନ ଗୁପ୍ତା ପାଖରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ରାଜକ୍ଷମା ଆବେଦନର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଏପଟେ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ ତାରିଖରେ ଫାଶୀରେ ଝୁଲାଇବା ଲାଗି ଡେଥ୍ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଛି । ଏପରି ସ୍ଥିତିରେ ଏଥିରୁ ବଞ୍ଚିବା ଲାଗି ନିଜକୁ ଆହତ କରି ନୂଆ ଚାଲ ଖେଳିଛି ବିନୟ ।

ଜେଲ୍ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତ ସୋମବାର ବିନୟ ଏହି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି । ଜେଲରେ ଥିବା ନିର୍ଭୟା ଦୋଷୀଙ୍କ ଉପରେ ଜେଲ୍ ୱାର୍ଡେନଙ୍କ ନଜର ରହିଥାଏ । ଏହା ସତ୍ତ୍ବେ ବିନୟ ଏପରି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି । ଜେଲ ୱାର୍ଡେନ୍ ଏହାକୁ ରୋକିବା ବେଳକୁ ବିନୟ ନିଜକୁ ଆହତ କରି ସାରିଥିଲା । ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ତାକୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts