Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ଯଦି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀରୁ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିମାନେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ସୁପାରିଶ କରିନ୍ତି ତେବେ ଏଆଇସିସି ସହିତ କଥା ହୋଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ: ନିରଞ୍ଜନ

24/03/2019 at 6:32 PM

ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ହୋଇଥିବା ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆକ୍ସନ ମୋଡରେ କଂଗ୍ରେସ । ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧେରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି।  ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବାକୁ  ନେତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି । ଏଭଳି  ଟେନସନ ଭିତରେ  ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ବିତୀୟ ପ୍ରର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରିଛି ଦଳ ।  କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ଭିମସାର ପୂର୍ବତନ ନିର୍ଦେଶକ ଅଶ୍ବିନୀ ପୂଜାହାରୀ… 

ଆକ୍ସନ ମୋଡରେ କଂଗ୍ରେସ।  କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଘଟଣାକୁ ସହଜେ ଗ୍ରହଣ କରିନି ପିସିସି । କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଭଙ୍ଗରୁଜା ଘଟଣାରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାଏର କରିଛି କଂଗ୍ରେସ ।  ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହେବ କଡା କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ । କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ୧୦ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀରେ ଟିକେଟ ବଣ୍ଟନରେ ଦେଖାଦେଇଥିବା ଅସନ୍ତୋଷକୁ ପ୍ରଶମିତ କରିବାକୁ ଅଙ୍କ କଷୁଛି କଂଗ୍ରେସ । ଯଦି ଏହି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ତଳୀରୁ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତିମାନେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ  ସୁପାରିଶ କରିନ୍ତି ତେବେ ଏଆଇସିସି ସହିତ କଥା ହୋଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ । ନଚେତ ଟିକେଟକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୋଷ ଥିବା ନେତାଙ୍କୁ ଡକାଇ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି।

ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଦଳୀୟ ଟିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । ଟିକେଟ ସହ ପ୍ରଚାର କରିବା ପାଇଁ ଦଳପକ୍ଷରୁ ସବୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି କାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି ।  ଟିକେଟ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି। ଏପଟେ କଂଗ୍ରେସ ମିଶିଛନ୍ତି ଭିମସାରର ପୂର୍ବତନ ନିର୍ଦେଶକ ଅଶ୍ବିନୀ ପୂଜାରୀ। ତାଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ବଲପୁର ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିପାରେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଭିମସାରର ଉନ୍ନତି ତାଙ୍କ ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅଶ୍ବନୀ।

ଆସନ୍ତା କାଲି ଆଉ କିଛି ଟିକେଟ ଘୋଷଣା କରାଯିବ । ୨୭ କିମ୍ଭା ୨୮ ତାରିଖରେ ସିଇସି ବୈଠକ ବସିବ। ବାକିଥିବା​‌ ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଉପରେ ଚୂଡାନ୍ତ ନିଷ୍ପତି ନିଆଯିବ।

   Related Posts