Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ପିସିସି ସଭାପତି ରହିବେ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ

10/11/2019 at 8:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ /ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୦।୧୧ -କଂଗ୍ରେସରେ ଏବେ ବଳ ସାଉଁଟିଲେ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଗୋଷ୍ଠୀ । ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ଭବନ ବାହାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ସପକ୍ଷବାଦୀ ନେତା ଓ କର୍ମୀମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ ଦଳ ବିରେ।ଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  ସେପଟେ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ବିରୋଧୀ ଗୋଷ୍ଠୀକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଶୁଣାଇଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ନିରଞ୍ଜନ ପିସିସି ସଭାପତି ଥିଲେ ଓ ରହିବେ ।

  ଏବେ କମର କଷିଛନ୍ତି ନିରାଞ୍ଜନଙ୍କ ଗେ।ଷ୍ଠୀ । କିଛିଦିନ ଧରି ନିରଞ୍ଜନ ହଟାଅ ମେଳିକୁ କାଉଣ୍ଟର କରିବାକୁ ଏକାଠି ହେଇଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସମର୍ଥକ । ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ ହୋଟେଲରେ ବିଚାରବିମର୍ଶ କରିଛନ୍ତି । ବିରେ।ଧୀ କ୍ୟାମ୍ପ କୁ ଚେକ୍ ଦେବା ଲାଗି ହଲପ୍ ନେଇଛନ୍ତି  । ଯେଉଁମାନେ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଏଆଇସିସି ନିକଟରେ ଦାବି କରିବେ ବେ।ଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ପିସିସି ସଭାପତିରୁ ହଟାଇ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍ ଙ୍କୁ ସଭାପତି କରିବାକୁ ଯେଉଁମାନେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବୈଠକ କରୁଥିଲେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଛି  ଝଟକା । ସେମାନେ ୧୦ ତାରିଖ ମାନେ ଆଜି ୧୦ ଜନପଥରେ ଫେରାଦ ହୋଇଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସିଗଲା ଚରମବଣୀ । ଓଡ଼ିଶା ପ୍ରଭାରୀ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଏବେ ନିରଞ୍ଜନ ପିସିସି ସଭାପତି ପଦରୁ ହଟିବାର ନାହିଁ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କୁ ହଟାଇବା ଲାଗି ସ୍ବର ଉଠାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ।

ପ୍ରଭାରୀ ତାଙ୍କର ବାଣୀ ଶୁଣାଇବା ପରେ ବିରୋଧୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ଆଉ ମୁହଁ ଖୋଲି ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ। ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାବିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନିରଞ୍ଜନ ଭାରି ପଡ଼ିଲେ ବୋଲି ।

   Related Posts