Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ରାୟଗଡା ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସମ୍ମୁଖରୁ ଔଷଧ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପି ନେଇ ପଲସରରେ ଫେରାର ହୋଇଗଲେ ୨ ଲୁଟେରା

4/01/2019 at 5:39 PM

ରାୟଗଡା ୪|୧: ରାୟଗଡା ନ୍ୟୁ କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ସମ୍ମୁଖରୁ ଜଣେ ଔଷଧ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠାରୁ ୨ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୯ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପି ନେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ବେଳକୁ ରାୟଗଡା ମେନ୍ ରୋଡ୍ ରେ ଔଷଧ ଦୋକାନ ଦେଇଥିବା ଶ୍ରୀରାମ ଗନ୍ତାୟତ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ନ୍ୟୁ କଲୋନୀ ଆନ୍ଧ୍ର ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଶାଖାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ୯ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଭିତରୁ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ବାହାରି ତାଙ୍କ ହାତରୁ ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ୍ ଛଡାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଶ୍ରୀରାମ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ୍ ଛାଡି ନଥିଲେ । ଫଳରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା କରି ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ୍ ଛଡାଇ ନେଇ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ପଲସର ବାଇକ୍ ରେ  ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଲା ବେଳକୁ ଆଖପାଖରେ ବହୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ଦେଖୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ଲୁଟେରାଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାକୁ କେହି ଆଗଭର ହୋଇନଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ରାୟଗଡା ଏସଡିପିଓ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ କୁ ଯାଞ୍ଚ କରି ଲୁଟେରାମାନଙ୍କ ଚେହେରା ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶ୍ରୀରାମ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ବେଳଠୁ ଲୁଟେରାମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲେ । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଆସିକା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ରହିଛି । ସେହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ଏହି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

   Related Posts