Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ନୀଳଗିରିରେ କରୋନା ସୁରକ୍ଷା ନେଇ କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ

2/06/2020 at 2:41 PM

ନୀଳଗିରି୨/୬: ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଆତଙ୍କ ପୂରା ଦେଶ ଆତଙ୍କିତ। ଏଥିରୁ ମୁକୁଳିବା ଲାଗି ସରକାର ବିଭିନ୍ନ କଟକଣା ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ବହୁ ସ୍ଥାନରେ ଲୋକେ ସଚେତନ ହୋଇ ପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ନୀଳଗିରି କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ନୀଳଗିରି କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରାଣୀ ମନୋଜା ମଞ୍ଜରୀ ଦେବୀ ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ। ନୀଳଗିରିକୁ କରୋନା ଦାଉରୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ନେଇ  ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷପ ନିଆ ଯାଇଥିବା କୁହାଯାଇଛି। ନୀଳଗିରି କଂଗ୍ରେସ ଭବନରେ ଆୟୋଜିତ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସହରବାସୀଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବା ସହ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା, ସାବୁନରେ ହାତ ଧୋଇବା ,ଗାଁକୁ ସ୍ବଚ୍ଛତା ରଖି ସାନି ଟାଇଜେସନ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts