Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

୧୩ବର୍ଷର ନାବାଳକକୁ ଗଳା ଚିପି ହତ୍ୟା, ଘର ଠାରୁ ୨୦କିମି ଦୂରରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

14/03/2020 at 4:34 PM

ଜୟପୁର ୧୪।୦୩: ୧୩ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ଗଳା ଚିପି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ରାମନଗରିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ବିଜ୍ଞାନ ନଗରରୁ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମୃତ ଶିଶୁ ମାଳପୁରା ଅଞ୍ଚଳରେ ବାସ କରୁଥିବା ଶଙ୍କରଲାଳଙ୍କ ପୁଅ ନୀତିନ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ସେ ୮ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢୁଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଉଛି କହି ଘରୁ ବାହାରିଯାଇଥିଲା । ଏବଂ ବହୁ ସମୟ ଧରି ଫେରିନଥିଲା । ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଖୋଜଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ଶେଷରେ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଅପହରଣ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ  ମାମଲା ଆଧାରରେ ବହୁ ଖୋଜଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ଶନିବାର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ବିଜ୍ଞାନ ନଗରରୁ ଜଣେ ଶିଶୁର ଶବ ପଡିଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ପୋଲିସ ବ୍ୟତୀତ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଥ୍ୟ ଯୋଗାଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି ।ତେବେ ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛିଯେ, ଶିଶୁର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମୃତ ଶିଶୁଙ୍କ ଘରର ୨୦କିମି ଦୂରରୁ ଶବ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।

ସେପଟେ ମୃତ ଶିଶୁଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ନିଖୋଜ ପୁଅର ପତ୍ତା ପାଇବା ପାଇଁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ପରିବାର ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ । ସାଙ୍ଗମାନେ ଶେଷଥର ନୀତିନଙ୍କ ତାର ଭିଣୋଇ ନେଇକି ଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଧଳ ରଙ୍ଗର କାର୍‌ରେ ଉଭୟ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକ ଭଣୋଇ ମହେନ୍ଦ୍ର ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଏବଂ ନୀତିନ ବିଷୟରେ ତଥ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭିଣୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ସଂଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନୀତିନ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା । ତାପରେ ସେ କେଉଁଆଡେ ଗଲା ମୁଁ ଜାଣିନାହିଁ । ଏହାପରେ ନୀତିନ ବିଷୟରେ ମୁଁ କୌଣସି ଖବର ନେଇନାହିଁ । ତେବେ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ମହେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି । ଅର୍ଥ କାରବାର ନେଇ ନୀତିନକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ।

   Related Posts