Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ନିର୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ନିକ୍‌ ଦେଇଥିଲେ ଦାମୀ ମୁଦି, ଏହି ଦାମ୍‌ରେ ହୋଇଯିବ ଏକ ଆଲିଶାନ ଘର

10/11/2021 at 3:08 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୦।୧୧ : ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡ୍‌କୁ ଯାତ୍ରା କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନାସଙ୍କ ଜୀବନଶ ଶୈଳୀକୁ ନେଇ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ନିଶ୍ଚିତ। ସେ ଦୁନିଆର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନେଟ ମୂଲ୍ୟର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିକ୍‌ ଜୋନାସ ମଧ୍ୟ ପପ ଜଗତର ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଏବଂ ହଲିଉଡର ଅଭିନେତା। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ରିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ନିର୍ବନ୍ଧ ରିଙ୍ଗର ଡିଜାଇନ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ।

ଏହା ଜଣା ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍ ସେନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ଥାଏ । ଏଥିସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅମୂଲ୍ୟ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ବିଷୟ ହୋଇଛି । ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏହାର ମୂଲ୍ୟକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ତା’ର ସବୁଠାରୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଅଳଙ୍କାର କ’ଣ? ତା’ପରେ ସେ ହସି ହସି ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯଦି ମୁଁ ମୋର ବିବାହ ବନ୍ଧନର ନାମ ନନେବି, ତେବେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ନିକ ଜୋନାସ ମୋତେ ମାରିଦେବେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ଏହି ରିଙ୍ଗ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ସ୍ମୃତି ଅଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ନାମ ନେବାକୁ ଚାହେଁ ।

 ଯେତେବେଳେ ଏହି ରିଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ସହ କହିଥିଲେ କି ଏହି  ରିଙ୍ଗର ମୂଲ୍ୟ ୨.୧ କୋଟି ଟଙ୍କା। ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର କଟିଙ୍ଗ ହୀରାର ମୁଦି । ନିକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହି ରିଙ୍ଗ ନେଇଥିଲେ। ନିକ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ରିଙ୍ଗ ଟିଫାନି ହେବା ଉଚିତ୍। କାରଣ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଏହାର ଏକ ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

   Related Posts