Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଶାଳୀଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଛନ୍ତି ନିକ୍‌ ଯୋନାସ

17/03/2019 at 4:11 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୧୭|୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପଡା ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେଶରୀ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପରିଣୀତିଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନୟ କରିବେ। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ପରିଣୀତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରମୋଶନରେ ସାମିଲ ହେଉଛନ୍ତି। ଏବେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପରିଣୀତି ଓ ଅକ୍ଷୟ ଏକ ଚାଟ ସୋରେ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସୋ ରେ ପରିଣୀତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ।      

ଏହି ସୋ ରେ ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ନିକ୍‌ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ସହ କିଏ ଫ୍ଲଟିଂ କରୁଥିଲେ। ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ ଯେ ଅନେକ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କାହାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ। ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏବେ ବିବାହ କରିବାର କିଛି ପ୍ଲାନ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ।

ପରିଣୀତି ନିଜ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠୁ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜେ ୩୬ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜେ ଶିଘ୍ର ବିବାହ କରିନଥିଲେ ତେବେ ସେ ତାଙ୍କଠୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ। ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ମା ବାପା ବହୁତ କୁଲ୍‌ । ସେମାନେ କେବେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ। ପରିଣୀତି ମଧ୍ୟ ଏବେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ। ନିକ୍‌ ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମସ୍ତି ମଜା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ନିଜ ଶାଳୀ ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି ନିକ୍‌ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ।

 

17

   Related Posts