Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଶାଳୀଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଛନ୍ତି ନିକ୍‌ ଯୋନାସ

17/03/2019 at 4:11 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୧୭|୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପଡା ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେଶରୀ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପରିଣୀତିଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନୟ କରିବେ। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି। ପରିଣୀତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରମୋଶନରେ ସାମିଲ ହେଉଛନ୍ତି। ଏବେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପରିଣୀତି ଓ ଅକ୍ଷୟ ଏକ ଚାଟ ସୋରେ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସୋ ରେ ପରିଣୀତି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ।      

ଏହି ସୋ ରେ ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ, ନିକ୍‌ ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ସହ କିଏ ଫ୍ଲଟିଂ କରୁଥିଲେ। ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ ଯେ ଅନେକ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କାହାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ। ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏବେ ବିବାହ କରିବାର କିଛି ପ୍ଲାନ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ।

ପରିଣୀତି ନିଜ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠୁ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜେ ୩୬ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜେ ଶିଘ୍ର ବିବାହ କରିନଥିଲେ ତେବେ ସେ ତାଙ୍କଠୁ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁନାହିଁ। ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ମା ବାପା ବହୁତ କୁଲ୍‌ । ସେମାନେ କେବେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ। ପରିଣୀତି ମଧ୍ୟ ଏବେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନାହାନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ବୋଲି ପରିଣୀତି କହିଥିଲେ। ନିକ୍‌ ତାଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମସ୍ତି ମଜା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ନିଜ ଶାଳୀ ପରିଣୀତିଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି ନିକ୍‌ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ।

 

17

   Related Posts