Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||

ସିବିଆଇ ପରେ ଏବେ ଆରବିଆଇ ଅଡୁଆ: ସଂସ୍ଥାର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ମାମଲାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ନକରିବାକୁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସଂଘ ବି ଲେଖିଲା ସରକାରଙ୍କୁ ଚିଠି

31/10/2018 at 1:40 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୧୦ : ଗତ କିଛି ଦେନା ହେଲା ସିବିଆଇରେ ଚାଲିଥିବା ଗୋଷ୍ଠୀ କନ୍ଦଳ ପରେ ଏବେ ଆରବିଆଇ ବିବାଦ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଆରବିଆଇର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାର ଦଖଲ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଆରବିଆଇର କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ସରକାରଙ୍କୁ ଏନେଇ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଆରବିଆଇର ଡେପୁଟି ଗଭର୍ନର ବିରଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦଖଲକୁ ନେଇ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ | କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ଡେପୁଟି ଗଭର୍ନର ବିରଳ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସରକାରଙ୍କ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସଂଘ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛି |

କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଆରବିଆଇ ବିବାଦକୁ ନେଇ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରିଛନ୍ତି | ସୋମବାର ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆରବିଆଇ ଗଭର୍ନର ଉରଜିତ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଠାରୁ ବଞ୍ଚଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି | ଏହା ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ରାହୁଲ ଏନେଇ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଶେଷରେ ପଟେଲ ଆରବିଆଇକୁ ଶ୍ରୀମାନ ୫୬ଙ୍କ(ମୋଦି କହିଥିଲେ ତାଙ୍କର ୫୬ ଇଞ୍ଚର ଛାତି ) ଠାରୁ ବଞ୍ଚଇବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି | ଯୋଉଟା କେବେ ହେଇନଥାନ୍ତ ତାହା ଏବେ ହେଲା | ବିଳମ୍ବରେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇଛି | ଭାରତ ବିଜେପିକୁ ଆମ ସଂସ୍ଥାମାନଙ୍କ ଉପରେ କବଜା କରିବାକୁ ଦେବା ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଆରବିଆଇ ଗଭର୍ନର ଉରଜିତ ପଟେଲ ଏବଂ ମୋଦିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନାହିଁ |

   Related Posts