Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ୍‌ର କଡ଼ା ପଦକ୍ଷେପ: ଲକଡାଉନ୍‌ରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଦମନ ଲାଗି ଜାରି କଲା ହେଲ୍‌ପ ଲାଇନ ନମ୍ବର

15/04/2020 at 8:23 PM

ବ୍ରହ୍ମପୁର୧୫/୪: ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ଦମନ କରିବା ଲାଗି ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ୍‌ ଜାରି କଲା ହେଲ୍‌ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର। ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ କିପରି ଲୋକେ ଘରେ ଶାନ୍ତି-ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ରହିବେ, ସେଥିପାଇଁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପୋଲିସ୍ ଏହି ନିଆରା ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି। ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାକୁ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି।  ତେବେ ଘରୋଇ ହିଂସାକୁ ଦମନ କରିବାକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସ୍‌ପି ଏବଂ ଆଇୟୁସିଏଡବ୍ଲୁ ( IUCAW)ଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ୍ଷ ତତ୍ବାବଧାନରେ ଏକ ଟିମ୍ ଗଠନ ହୋଇଛି।

ସେହିପରି ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଳାଟଫର୍ମ ରହିଛି। ତେବେ ଘରୋଇ ହିଂସାରେ ଶିକାର ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍‌ଲାଇନ କିମ୍ବା ୧୦୦ ନମ୍ବର ଫୋନ୍ କରି ଅଭିଯୋଗ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ କରି ପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମ୍‌ର ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଲାଇନ୍‌ ନମ୍ବର ୦୬୮୦ – ୨୨୯୦୦୨୨ ସହ ଜାରି ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର 9937438327, 9090497010, 9437387677  ଏବଂ 9439962608 ରେ ଫୋନ କରି ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ ବୋଲି ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏସ୍ ପି ପିନାକ ମିଶ୍ର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts