Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ରବି ଦୁବେଙ୍କୁ ‘ବେଷ୍ଟ କିସର୍’ ବୋଲି କହିଲେ ନିୟା ଶର୍ମା: ଏହିଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଲେ ପତ୍ନୀ ସରଗୁନ୍

25/02/2021 at 5:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୨ : ଏସିଆର ସେକ୍ସିଏଷ୍ଟ ୱିମେନ୍ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଟିଭି ତାରକା ନିୟା ଶର୍ମା (Nia Sharma) ନିଜର ଏକ ବୟାନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନିଜ ଶୋ’ ଜମାଇ୨.୦ (Jamai 2.0) ର କୋ-ଷ୍ଟାର୍ ରବି ଦୁବେଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଏମିତି ଏକ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକ ମହଲରେ ନାନା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି।

ନିୟା ରବି ଦୁବେଙ୍କୁ ‘ବେଷ୍ଟ କିସର୍’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ନିୟାଙ୍କ ଏହି ବୟାନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଭାଇରାଲ୍ ହେବାପରେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଛନ୍ତି। ନିୟାଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଯୋଗୁଁ ରବି ଦୁବେଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସରଗୁନ ମେହତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିୟା ଶର୍ମା ଓ ରବି ଦୁବେଙ୍କ ନୂଆ ୱେବ ସିରିଜ ‘ଜମାଇ ୨.୦’ରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଅନେକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସିନ୍ ଅଛି। ଶୋ’ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ କିସିଙ୍ଗ୍ ସିନ୍ ବି ଅଛି। ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଅଣ୍ଡର୍ ୱାଟର୍ କିସିଙ୍ଗ୍ ସିନ୍ ବି ରହିଛି। ଏହି ଶୋ’ ସମ୍ପର୍କରେ କଥା ହୋଇ ନିୟା ରବିଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ କିସର୍ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ରବି ଦୁବେଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ନିୟାଙ୍କ ଏହି ବୟାନ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ନିୟାଙ୍କ ବୟାନକୁ ପଜିଟିଭ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରି ଜଣେ ଭଲ ସହ-କଳାକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ରବି ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ନିୟା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆଉ ସେ ବି ଏକଥା ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛନ୍ତି। କେବଳ ସେ ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବି ନିୟାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆମେ ବହୁତ ହସିଥିଲୁ କାରଣ ଆମେ ନିୟାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରବି। ନିୟା କିଛି ଭୁଲ କି ଖରାପ କଥା କହିନାହାନ୍ତି। ସେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା କେବଳ ସେ ହିଁ କହିପାରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରବି।

ଜମାଇ ୨.୦ ଟିଭିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୋ’ ‘ଜମାଇ ରାଜା’ର ସିକ୍ୱେଲ୍। ଏହା ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଦର୍ଶକ ବି ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ସିଜନ୍ ପରେ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜନ୍ ବି ଆସୁଛି।

   Related Posts