Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ ମିଥୁନ, ମକର ସମେତ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ରହିବ ଶୁଭ: ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ, ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ଯୋଗ

1/08/2021 at 7:42 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୧/୦୮ : ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବ। ସମସ୍ତ ୧୨ ରାଶି ଉପରେ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ଗ୍ରହ ଶୁଭ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାରୁ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଗଷ୍ଟ ୨ ରୁ ୮ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହ ଶୁଭ ରହିବ।

ମିଥୁନ – ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂଆ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ। ଜମି କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ଧନୁ – ଧନୁ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ବିଗିଡି ଯାଇଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ କାମରେ ଆସିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଧନ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତିର ଯୋଗ ରହିଛି।

ମକର – ମକର ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଶୁଭ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ଏହି ସପ୍ତାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ।

ମୀନ – ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ।

   Related Posts