Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୭ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ହାଇଦର, ଅନୁମତି ଦେଲେ JMFC
  • ||
  • ICSE ଦଶମ ଏବଂ ଦ୍ବାଦଶ ପରୀକ୍ଷା ସ୍ଥଗିତ
  • ||
  • ଭାରତ ଆସିବ ପଳାତକ ନିରବ ମୋଦି, ଅନୁମତି ଦେଲେ ବ୍ରିଟେନ୍‌ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶ୍ବଶୁର ଘର ପଛପଟୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ଆସିଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନାଇବାକୁ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ମାତ୍ର ୮ଶହ ଟଙ୍କା ଉଧାର ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ, ମହିଳା ମଣ୍ଡଳ ସଭାନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ ମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ହରସିମରତ କୌର ବାଦଲ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ସଂକ୍ରମଣ ଆଗକୁ ଆହୁରି ବଢି ବଢି ଚାଲିବ – ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଗୀତିକାର ପଣ୍ଡିତ କିରଣ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ: ୧୫ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେ​‌ଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବି. ଏସ୍‌. ୟେଦିୟୁରପ୍ପା, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ନେଇଥିଲେ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭୁବନେଶ୍ବର UPDରେ ଜାରି ହେବ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ମୁତୟନ ହେବେ ବ୍ୟାପକ ପୋଲିସ
  • ||

ଜେଲ ଭିତରୁ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀର ‘ହାପି ଦଶହରା’ ଶୁଭେଚ୍ଛା- ନ୍ୟୁଜ7ର ମହାପ୍ରଭାବ, ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲରୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ହେବ ତଦନ୍ତ

13/10/2019 at 6:14 PM

କଟକ – ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନର ମହାପ୍ରଭାବ । ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲରୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ହେବ ତଦନ୍ତ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲ୍ ଭିତରୁ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଦଶହରା ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେବାର ଖବର ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନରେ ପ୍ରସାରଣ ହେବା ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜେଲ୍ ଡିଜି ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି । ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ କଟକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ପୋଲିସ କମିଶନର ଓ ଡିସିପି ଜେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସତ୍ତ୍ବେ, ଅପରାଧୀ କିଭଳି ଭାବେ ଜେଲ୍ ଭିତରେ ଖୁଲମଖୁଲା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କଲେ ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।…

ହାପି ଦଶହରା । ଜେଲ ଭିତରୁ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀର ଦଶହରା ଶୁଭେଚ୍ଛା ।ତାହା ପୁଣି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ । ଗତ ଦଶହରା ଦିନ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କଟକର ରାଜା ବସ୍ତିଆ, ଡିକ୍ ରାହୁଲ ନାମକ ଫେସ ବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛି। ଏହାସହ ୧୨ଟି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛି ।ଏହି ଫଟୋରେ ରାଜା ସହ ରହିଛି ବୋମା ମାଡ କରି ଲାଲବାଗ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ହାଡିଆ ଓରଫ ପ୍ରକାଶ ବେହେରା ।

ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସରୁ ଫେଜଟୁ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇ ରାଜା ବସ୍ତିଆ ଜେଲରେ ରହିଥିବା ବେଳେ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ହାଡିଆ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ରହିଛି। ଜେଲ୍ ଭିତରୁ ଫେସବୁକରେ ଅପରାଧୀ ଏଭଳି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଜେଲ୍ ଭିତରେ ଚାଲିଛି କଣ ।  ଅପରାଧୀଙ୍କ ହାତକୁ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ମୋବାଇଲ ଆସିଲା କେମିତି ।

ଅପରାଧୀ-ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଲାସୁତୁରା ନେଇ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି । ତେବେ ଜେଲ୍ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ କହିବା ଦଶହରା ସମୟରେ ପୂଜା ଚାଲିଥିବାରୁ କୌଣସି ଷ୍ଟାଫ୍ ଫଟୋ ଉଠାଇଥାଇ ପାରନ୍ତି । ସେପଟେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜେଲ୍ ଡିଜି।…  

ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ କଟକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ପୋଲିସ କମିଶନର, ଡିସିପି ଜେଲ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଜେଲ୍ ଭିତରେ ଅପରାଧୀ ଯେଭଳି ବେଧଡକ ଭାବେ ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚଳାଇଛନ୍ତି ତାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲାଗୁଛି ତାର ପ୍ରଭାବ ଅପରାଧୀ ଏବଂ ଜେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆଦୌ ପଡ଼ିନି  ।

   Related Posts