Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି Yes Bankର ୫୦ ଶାଖା, କମିପାରେ ଏଟିଏମ୍‌ ସଂଖ୍ୟା

27/10/2020 at 10:19 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୦: ୟେସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂଣ୍ଣ କଥା। ବ୍ୟାଙ୍କ ଖର୍ଚ କମ୍ କରିବା ନେଇ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଚଳାଇଛି। ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବ୍ୟାଙ୍କ ତା’ର କିଛି ଶାଖାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହା ସହ କିଛି ଏଟିଏମ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ତା ପରିଚାଳନା ଖର୍ଚରେ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କମ୍ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି।

ଏବେ ୟେସ ବ୍ୟାଙ୍କ ତାର ୫୦ଟି ବ୍ରାଞ୍ଚ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ବର୍ଷ ୨୦୨୦-୨୧ରେ ଅପସନାଲ ଖର୍ଚକୁ କମ୍ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ୫୦ ଶାଖାକୁ ବନ୍ଦ କରିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି।

ବ୍ୟାଙ୍କ ତାର ୫୦ ଶାଖା ବନ୍ଦ କରିବା ସହ କିଛି ଏଟିଏମ ସଂଖ୍ୟାକୁ ସୁସଙ୍ଗତ କରିବା ଚିନ୍ତା କରୁଛି। ୟେସ ବ୍ୟାଙ୍କର ନୂଆ ସିଇଓ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖର୍ଚରେ କୌଣସି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନାହିଁ। ବ୍ୟାଙ୍କ ତାର ପରିଚାଳନା ଖର୍ଚ କମ୍ କରିବା ପାଇଁ କ୍ରମାଗତ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି। ବ୍ୟାଙ୍କର ବଡ଼ ବଡ଼ ଋଣଦାତା କୋର୍ଟର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଛି।

ବ୍ୟାଙ୍କର ୧୦୦ ଶାଖା ଭଡ଼ାରେ ରହିଛି। ଯାହାର ଭଡ଼ାକୁ ନେଇ ଏବେ ବିଚାର ବିମର୍ଶ ଚାଲିଛି। ଏହା ସହ ​‌ୟେସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏଟିଏମ ସଂଖ୍ୟାକୁ ସୁସଙ୍ଗତ କରାଯାଉଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ ପରିଚାଳନା ଶୁକ୍ଳ କମ୍ କରିବା ପାଇଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ ନୂଆ କାମରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts