Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||

ଚମତ୍କାର ଫିଲଡିଂ: ଛକା ଅଟକାଇବାକୁ ଉଡିଲେ ଜୋର୍ଡାନ ସିଲ୍କ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

10/12/2020 at 10:05 PM

ସିଡନୀ ୧୦/୧୨ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଜୋର୍ଡାନ ସିଲ୍କ୍ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଫିଲ୍ଡର ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା  । BBL ୨୦୨୦/୨୧ରେ ସେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବେ ଫିଲଡିଂ କରି ଦଳ ପାଇଁ ରନ ବଞ୍ଚାଇଛନ୍ତି ତାହା ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ । ପଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ଚତୁଃଦିଗରେ ତାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରକ୍ଷଣ ଦର୍ଶନୀୟ । ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ସିଡନୀ ସିକ୍ସର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ହୋବର୍ଟ ହରିକାନ୍ସ ଖେଳରେ କଲିନ୍ ଇନଗ୍ରାମ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେ ଷ୍ଟିଭ୍ ଓ’କେଫଙ୍କ ବଲକୁ ଏକ ଛକା ମାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଜୋର୍ଡାନ ସିଲ୍କର ତାହାକୁ କରାଇଦେଇନଥିଲେ ।

ବାଉଣ୍ଡରି ଠାରୁ ପଛକୁ ଡେଇଁବା ସିଲ୍କ୍ ବେକଳ ଚମତ୍କାର ଫିଲଡିଂ କରିଥିଲେ ତାହା ନୁହେଁ ଦଳ ପାଇଁ ୪ ରନ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଫିଲଡିଂର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଳାଗିଛି । ଜୋର୍ଡାନ ସିଲ୍କ୍ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ବଲକୁ ଅଟକାଇ ବାଉଣ୍ଡରୀ ଡେଇଁବା ପୂର୍ବରୁ ବଲଟିକୁ ପଡିଆ ମଧ୍ୟକୁ ପକେଇ ଦେଇଥିଲେ ।

ସିଡନୀ ସିକ୍ସର୍ସ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଜୋର୍ଡାନ ସିଲ୍କ୍ ବଡ ବଡ ସଟ୍ ଖେଳିବାରେ ମାହିର । କିମ୍ବଦନ୍ତୀ କ୍ରିକେଟର ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ତାଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲୀୟ କ୍ରିକେଟର ଜଣେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫିଲ୍ଡର ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ  ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ଫିଲଡିଂ କରି ତାହାକୁ ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି । ସିଲ୍କ୍ ଖୁବ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବଲକୁ ହାଓ୍ବାରେ ଧରିବା ସହିତ ହାଓ୍ବାରେ ହିଁ ପଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସେ କେବଳ ଭଲ ଫିଲଡିଂ କରିନଥିଲେ ବରଂ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁଁ ଦଳ ପାଇଁ ୪ ରନ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ

   Related Posts