Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ମା’ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୪୩୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକକୁ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିବାରୁ ଶ୍ବଶୁରଘର ଲୋକେ କରୁଥିଲେ ବିରୋଧ, ଏମିତି ଏକ ଭୟଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ନବବଧୂ…

7/08/2019 at 3:17 PM

ଭଣ୍ଡାରୀପୋଖରୀ୭|୮: ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଚାଟିଂରୁ ପ୍ରେମ , ପରେ ବିବାହ । ପୁଣି ପ୍ରେମ ବିବାହର ଦୁଇ ମାସ ନଯାଉଣୁ  ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ ସହ ଭିଡିଓ ଚାଟ୍‌ କରିବା ବେଳେ ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ନବବଧୂ  ଘଟାଇଲେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏବେ ସମସ୍ତେ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ସ୍ତବ୍ଦ । କିରୋସିନରେ ପୋଡି ହୋଇ ନବବଧୂ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଏମିତି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧାମନଗର ଥାନା ପାହାଡପୁର  ଖୁଣ୍ଟିଆ ସାହିରେ । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରାଉଲକେଲାର  ଯୁବତୀ ମିନି ସାହୁ ଓ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ପାହାଡପୁର  ଅଞ୍ଚଳର ଖୁଣ୍ଟିଆ ସାହିର  ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବକ ରାକେଶ ଖୁଣ୍ଟିଆଙ୍କ  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲେ ।

 ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହୋଇ ବିବାହରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା । ମାତ୍ର ବିବାହକୁ ଦୁଇମାସ ନପୁରୁଣୁ  ନବବଧୂ ମିନି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିଥିଲେ । ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିବା କଥା ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ  ଜାଣିବା ପରେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ରାକେଶଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମିନିଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଫଳରେ ଉଭୟ ପରିବାର ଏକାଠି ବସି ଘଟଣାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମିନି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକକୁ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ରୋକଠୋକ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲା ।ଏହାପରେ ନବବଧୂ ଙ୍କ ବାପଘର ଓ ଶ୍ଵଶୁର ଘର ଲୋକେ ଭଦ୍ରଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ବିବାହ ବିଛେଦ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ ।ଏପରିକି ଓକିଲ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମିନି କ୍ଷୁବ୍ଧ ଥିଲେ । ନବବଧୂ  ମିନି ଆଜି ସକାଳୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଶାଶୁ ପିଠାକରି ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ । ଶାଶୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିବାକୁ ଯାଇଥିବାବେଳେ ମିନି ନିଜଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ।ଏହା ଦେଖି ଘରଲୋକେ ପାଣି  ଢାଳି ନିଆଁ ଲିଭାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ  ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଖବରପାଇ ପୋଲିସ ଆସି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ଶବକୁ ଜବତ କରିଛି ।ସେପଟେ ମିନିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଖବର ପାଇ ରାଉରକେଲାରୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଘଟିବାବେଳେ ସ୍ବାମୀ ରାକେଶ ବାହାରେ ଥିଲେ ।

   Related Posts