Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଜୁରାଟ ଦଙ୍ଗା ବେଳେ କେଉଁ ସରକାର ଥିଲା ? ସିବିଏସଇର ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଜୋର
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ହସ୍ପିଟାଲର କଳାକାରନାମା ! ପିଲା ବଦଳରେ ମାଆକୁ ଧରାଇ ଦେଲେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ କଣ୍ଢେଇ..

5/11/2021 at 2:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫।୧୧ : ଭାରତର ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନ ଅନେକ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦାରିଦ୍ର ଏବଂ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଦେଶରେ ଅନାହାରର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି। ଏଥି ସହିତ ଏହି ଦେଶରେ ଶିଶୁ ଅପହରଣର ମଧ୍ୟ ଅନେକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଯେଉଁଥିରେ ପିତାମାତାମାନେ ଶପଥ ନାମରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ । ଏହିପରି ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭିକ ମାଗିବା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଏ । ହେଲେ ଏବେ ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରାଇ ଦେବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏକ ନୂତନ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲ୍ ତଥା ଖେଳନା ସହିତ ବଦଳାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ରାୱଲପିଣ୍ଡିର ହେଲି ଫ୍ୟାମିଲି ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଜଣେ ଶିଶୁକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଅପହରଣକାରୀ ପିଲାଟିର ବଦଳରେ ସେଠାରେ ଛୋଟ କଣ୍ଢେଇ ରଖିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଚେତା ଫେରି ପାଇଲେ ପରେ ତାଙ୍କ ପିଲାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କଲେ, ହେଲେ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କ କୋଳରେ କଣ୍ଢେଇଟିକୁ ରଖି ଦେଇଥିଲେ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାମଲାଟିକୁ ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ନିଜର ଭୁଲକୁ ସ୍ୱୀକାର କରି ଶିଶୁଟି ଅପହରଣ ମାମଲାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଗ୍ରହଣ କରିଛି।ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଚାଳନା ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପିଲାଟି ଚିହ୍ନଟ କରାଯିବ । ଅନେକ ଲୋକ ଶିଶୁର ମାଆଙ୍କୁ ସାହସ ସହ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ପୋଲିସ ଡାକ୍ତରଖାନାର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

   Related Posts