Wednesday, September 18, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାର୍ଲ୍ୟାମେଣ୍ଟରେ ଡିବେଟ୍ ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ କୋଳରେ ଶିଶୁକୁ ଖୀର ପିଆଉଥିଲେ ସ୍ପିକର, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂସଦର ବାଚସ୍ପତି ଟ୍ରେବର ମଲାର୍ଡ ଏବେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଧେୟକକୁ ନେଇ ସଂସଦରେ ଡିବେଟ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସେ କୋଳରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଧରି ଖୀର ପିଆଉଥିବାର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବାସ୍ତବରେ ଶିଶୁଟି ସାସଂଦ ଟମାତୀ କାଫେଙ୍କର। ସେ ସଂସଦକୁ ସାଙ୍ଗେରେ ତାଙ୍କର ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ରକୁ ଧରି ଆସିଥିଲେ। ତେବେ  ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ବେଳେ ଶିଶୁଟି ଏଥିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରୁ ବାଚସ୍ପତି  ତାକୁ କୋଳକୁ ନେଇ ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଟର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଏହି ଫଟୋଟିକୁ  ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ନିଜେ ବାଚସ୍ପତି ମଲାର୍ଡ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅପଲୋଡ କରିଛନ୍ତି, ଆଉ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ସ୍ପିକରଙ୍କ ଏହି ଆଶନରେ ସାଧାରଣତଃ ଜଣେ ଅଧିକାରୀକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଳଙ୍କୃତ କରିଥାନ୍ତି। ହେଲେ ଆଜି ମୋ ସହ ଏଠାରେ ଜଣେ ଭିଆଇପି ବସିଛନ୍ତି। ଏଥିଲାଗି ମୁଁ ଟମାତୀ କାଫେ ଓ ଟିମଙ୍କ ଘରର ଏହି ନୂଆ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବଧାଇ ଜଣାଉଛି।

ଏହି ଫଟୋଟି ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୨୧ ତାରିଖର। ପେଟରନିଟି ଲିଭରେ ଥିବା ସାଂସଦ ଟମାତୀ ପ୍ରଥମ ଥର ସଂସଦକୁ ଆସିଥିଲେ। ହେଲେ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣିଥିବା ଶିଶୁପୁତ୍ରଟି ତାଙ୍କୁ ଗୃହରେ ବାରମ୍ବାର ଅସୁବିଧାରେ ପକାଉଥିଲା।  ହେଲେ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ଏହି ଫଟୋଟିକୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ରେସପନ୍ସ ମିଳିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଯାଏଁ ଅନେକ ଲୋକ କମେଟ ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ପିତା ହୋଇ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଭଳି ସମାନ ଭାବେ ଶିଶୁଙ୍କ ଲାଳନପାଳନ ଲାଗି ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ ମଧ୍ୟ ଜଣାଉଛନ୍ତି।

816 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର