Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୧ ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ରହିବେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଖେଳାଳି, କାରଣ କହିଲେ ସଂଘ ମୁଖ୍ୟ

28/04/2021 at 4:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮।୦୪: ଆଇପିଏଲ୍ ଖେଳୁଥିବା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର କ୍ରିକେଟ୍‌ର ଜୁନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ରଙ୍କ ସହ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରି ପାରନ୍ତି। କିଓ୍ଵି ଖେଳାଳିଙ୍କ କଡା ପୃଥକବାସ ନିୟମ କାରଣରୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଫେରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। କେନ ଓ୍ଵିଲିୟମସନ, ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟ, କାଇଲ ଜେମିସନ ଓ ମିଚେଲ ସାଣ୍ଟନରଙ୍କ ସମେତ ୧୦ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲ୍ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଜୁନ ୨ରେ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଦୁଇ ଟେଷ୍ଟର ସିରିଜ୍‌ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଜୁନ ୧୮ରେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲା ଖେଳାଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ୧୫ ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିବ।

ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସଂଘ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହିଥ୍ ମିଲ୍ସ କହିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପୃଥକବାସରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଶା କରାଯାଉଛି ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ ରହି ପାରନ୍ତି। ଅନ୍ୟପଟେ ଉଡାଣ ସେବା ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ମାତ୍ରାରେ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ତେଣୁ ଖେଳାଳି ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଫେରିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ଆମେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଛୁ ଯିଏ ବିସିସିଆଇ ଓ ଆଇସିସି ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁଥିବା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍‌ର ଭାରତରୁ ଉଡାଣ ରଦ୍ଦ ହେବା କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଘରକୁ ଫେରିଯିବାକୁ କୌଣସି ସଙ୍କେତ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି।

   Related Posts