Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଇତିହାସରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହେବ ଏଭଳି କାମ…

12/01/2020 at 9:00 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୧: ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ସିଜିନ୍‌ ୧୩ରେ ଏମିତି କିଛି ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସିଜିନ୍‌ରେ ହୋଇନାହିଁ। ସିଜିନ୍‌ ୧୩ରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଝଗଡା ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା। ହେଲେ ଗତ ସପ୍ତାହ ଘରର ମାହୋଲରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ଏହା ସହ ବିବି ହାଉସରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ କମେଡ଼ିଆନ୍‌ ବିକାଶ ଖାନ୍ନା। ବିକାଶ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କମେଡି ଟାସ୍କ କରାଇଥିଲେ।

ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜନତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କମେଡ଼ି ଶୋ’ କରିଥିଲେ। ଯାହା ଦର୍ଶକମାନେ ଖୁବ ଏନ୍‌ଜଏ କରିଛନ୍ତି। ଏଥର ଘର ଭିତରକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜନତା ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଟାସ୍କର ଭୋଟିଂ ପାଇଁ ଜନତାଙ୍କୁ ଘର ଭିତରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ନିକଟରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଦୀପିକାଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପରେ ଏକ ଏମିତି ତଡ୍‌କା ହୋଇଛି ଯାହା ବିଗ୍‌ବସ୍‌ ଇତିହାସରେ କେବେ ହୋଇନାହିଁ।ଏହା ଏକ ପ୍ରମୋ ଦ୍ବାରା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଏହି ପ୍ରମୋ ଅନୁସାରେ ଆଗାମୀ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ମସ୍ତାନୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ‘ଛପାକ୍‌’ର ପ୍ରମୋଶନ୍‌ ପାଇଁ ଘର ଭିତରକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ।ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ବିକ୍ରାନ୍ତ ମେସୀ ଓ ଏସିଡ୍‌ ଆକ୍ରମଣ ପିଡ଼ୀତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ମଧ୍ୟ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ। ଦୀପିକା ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏକ ଟାସ୍କ କରିବାକୁ ଦେବେ। ଏହି ଟାସ୍କର ୱିନର୍‌ ଟିମ୍‌କୁ ସେ ବାହାରକୁ ବୁଲିବାକୁ ନେବେ।

ଏଭଳି ‘ବିଗ୍‌ବସ୍‌’ ଇତିହାସରେ କେବେ ବି ହୋଇନାହିଁ। ତେବେ ପ୍ରମୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଏକ ଜିପ୍‌ରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ, ବିଶାଲ୍‌ ଆଦିତ୍ୟ ସିଂ, ଆରତୀ ସିଂହ , ମଧୂରିମା ତୁଲୀ, ଶେହେନାଜ ଗିଲ୍‌ ଓ ଶେଫାଲି ଜରିୱାଲା ବାହାରକୁ ଏକ “ଜଏ ରାଇଡ୍‌”ରେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଓ ବେଶ୍‌ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସବୁ ‘ୱିକେଣ୍ଡ କା ବାର୍‌’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

   Related Posts