Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଅଧିକ ମାଇଲେଜ୍ ସହ ବହୁତ କିଛି ଖାସ୍ ଅଛି ଏହି ନୂଆ BS6 Hero splendor iSmart ବାଇକ୍‌

13/10/2019 at 8:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୩|୧୦: ନୂଆ ହିରୋ ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର Hero splendor  ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ। ହିରୋ ମୋଟୋକାର୍ପ ନଜର ଏହି ଲୋକପ୍ରିୟ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ବାଇକରେ ନୂଆ ପିଚରର୍ସ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି। ନୂଆ Hero splendor  ର ଫଟୋ ଅନଲାଇନରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି। ନୂଆ ହିରୋ ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର ବାଇକ୍‌ର ଅଧିକ ମାଇଲେଜ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ​‌ଟେକ୍‌ନିକ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ଚଳିତ ମାସ BS6 Hero splendor  iSmart ବାଇକ ଲଞ୍ଚ ହେବ।

ଏପରିକି ବଜାରରେ ଚାଲୁଥିବା Hero Splender  iSmart ବାଇକ୍‌ର ଲୁକ୍‌ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟକରି ଏଭଳି ନୂଆ ଡିଜାଇନର ବାଇକ୍ ଲଞ୍ଚ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଲୁକ୍ ସହ ଦମଦାର ପରଫର୍ମାସ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। BS6 Hero splendor  iSmart ବାଇକରେ ୨ଟି ଭେରିଅଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। 

ଏକ ଡ୍ରମ ଓ ଅନ୍ୟଟି ଫ୍ରଣ୍ଟ ଡିସ୍କ ବ୍ରେକ ରହିଛି। Hero Splender  iSmart ବାଇକର ଦାମଠାରୁ BS6 Hero splendor  iSmart ଦାମ ୧୦ରୁ ୧୫ ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ହେବ। ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏହି ବାଇକର ମୂଲ୍ୟ ୫୬,୨୮୦ ଟଙ୍କା ରହିବ। Hero splendor  iSmart ବାଇକରେ ୧୧୩.୨cc ରହିଛି। କିନ୍ତୁ BS6 Hero splendor  iSmart ବାଇକରେ ୧୦୯.୧୫cc ରହିଛି। ହିରୋର ନୂଆ ଷ୍ଟାଲିଷ୍ଟ ମଡେଲକୁ ଯୁବପିଢ଼ୀ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts